Periodontoloji Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir
  • 22.01.2021
  • 0 - 50
  • 508 Görüntüleme

İş Tanımı

Branşında ’Uzman’ ,Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden,Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim Hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı İletişim yönü güçlü

Aranan Nitelikler

Multidisipliner sistemimize uygun çalışacak

- Tercihen en az 2 yıl tecrübeli- İngilizce bilen
- Periodontal tedavileri lazer ile yapma tecrübesine sahip ya da klinik içerisinde verilecek eğitim ile öğrenmeye isteği olan.
- Kliniğimizde bulunan ve her geçen gün gelişen ileri teknolojik sistemlere adapte olacak ve kendini geliştirmeye açık olan.
- Hastanın önceliklerini ve hastanın kendisini en yakınlarından biriymiş gibi görerek tedavi endikasyonlarını ve tedavi süreçlerini en yüksek seviyede yapmaktan sorumlu olacak.
- Hastaların tedavisinin eksiksiz ve hatasız tamamlanmasından sorumlu.
- Hastaların tedavisi sırasında ilgili uzman hekim ile koordineli olarak çalışacak.
- Kendisine zimmetlenen tüm malzeme ve el aletlerinin bakımı ve korunmasından sorumlu olacak.
- Tedavi süreçlerinde hasta içeri girdiği andan çıktığı ana kadar olan süreç içindeki tedavilerin sorumluluğunun kendisine ait olduğunu bilen.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DENTGROUP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
DENTGROUP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Medicadent Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası
22.01.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Medicadent Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Medicadent, 1988 yılında Kadıköy kliniği ile hizmete başlamış olup, 2014 yılı itibari ile Batı Ataşehir Kliniği ile uluslararası eğitim kliniği kimliğini kazanmıştır. Bilgi ve eğitimler geliştikçe her branşta tedavi derinlikleri de artmaktadır. İşte bu düşünce ile 1994 yılından beri multidisipiner yani diş hekimliğinin ana branşlarında uzmanlaşma mantığı ile çalışmaktayız. 
Yine bu tarihten itibaren panoramik radyografi ile çenenin bütününü görerek o günün teknolojisine göre üst düzey bir çözümü hastalarımıza sunabildik. 1994’te implant uygulamalarına da başladık. 
* 2003 yılında dental lazer sistemlerini sadece ülkemizde değil dünyada da öncü olarak klinik çalışma sistemlerine entegre ettik. 
* 2004 yılından itibaren gülüş tasarımı (Smile Design) ve lamina veneer uygulamalarına başladık.
* 2009 yılından itibaren dişler çekilir çekilmez uygulanan hemen sabit (Fast&Fixed ve All on Four) sistemlerini yine öncü olarak uyguladık.
* 2010 yılından itibaren kliniklerimizde 3 boyutlu görüntüleme sistemlerinin (Dental Volumetrik Tomografi) tüm ileri vakalarda kullanılmasını gerçekleştirdik.
* 2016 yılında ağız içi digital görüntüleme sistemleri Digital Smile Design uygulamalarına başladık.
Medicadent;
* 2007 yılından itibaren 6 yıl süre ile Aachen Üniversitesi Türkiye partneri olarak Mastership sertifikaları Eğitim partneri,
* 2010 yılından itibaren günümüze kadar IFZI (Uluslararası Alman İmplant Eğitim Akademisi) eğitim partneri (www.ifzi.de),
* 2012 yılından itibaren Global Dişhekimliği Derneği (www.global.org.tr) eğitim partneri, 2016 yılından itibaren Laser and Health Academy (www.laserandhealthacademy.com) eğitim partneri,
* 2020 yılından itibaren de Optimum Dent Academy ( www.dent.academy ) eğitim partneri olarak dental eğitime katkıda bulunmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları