Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitmeni
TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Planlama Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası
 • 24.05.2021
 • 50 - 100
 • 1366 Görüntüleme

İş Tanımı

TEGV

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), başta Suna Kıraç olmak üzere, eğitimin her şeyin başı olduğuna yürekten inanan bir grup sanayici, yönetici ve akademisyenin girişimi ile “devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmak” amacıyla 23 Ocak 1995 tarihinde kurulmuştur.İlköğretim çağındaki çocuklara “okul dışı eğitim desteği” vermeye odaklanan TEGV, yıllar içinde Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olmuştur. TEGV kurulduğu günden bu yana 7.000’in üzerinde kurumsal bağışçı, 650 binin üzerinde bireysel bağışçı, 151 milyon dolar nakit kaynak, on binlerce gönüllü, 2,5 milyonu aşkın çocuğa eğitim desteği vermiştir. TEGV’in 25 ilde 8 Eğitim Parkı, 30 Öğrenim Birimi, 20 Ateşböceği Öğrenim Birimi olmak üzere toplam 58 etkinlik noktası yer almaktadır.

Vizyonumuz

“Etkin ve fark yaratan eğitim programları ve sürdürülebilir yapısı ile ülkemizdeki her çocuğun erişebileceği bir STK olmak.”

Misyonumuz

“İlköğrenim çağındaki çocukların çağdaş ve evrensel değerler ile cumhuriyetin temel ilkelerine sahip, donanımlı ve nitelikli bireyler olarak yetiştirilmeleri amacıyla devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmaktır.” 

TEGV sizi motive eden, takım ruhunu yansıtan, sorumluluk duygusunu yaşatan bir ortama davet ediyor. TEGV ile hayallerinize adım adım “Merhaba” demek isterseniz aşağıdaki ilanımıza başvurabilirsiniz.

Görev Tanımı

 • Stratejik planlama çalışmalarını koordine etmek (plan hazırlığı, düzenli gözden geçirme, takip),
 • Etkinlik noktaları için etkinlik noktası ve eğitim programı boyutlarında makro düzeyde etkinlik planlaması yapmak,
 • Saha hedef komitesi çalışmalarını organize etmek. Hedeflerin stratejik plan ile uyumunu sağlamak; geçmiş ve mevcut veriler dikkate alınarak ölçülebilirliğini ve hedef değerlerini kontrol etmek,
 • Genel merkez hedeflerinin stratejik plan ile uyumunu kontrol etmek,
 • Saha sayısal hedeflerinin etkinlik noktalarına optimal şekilde yayılımını sağlamak,
 • Genel merkez ve saha için sayısal ve proje bazlı performans hedeflerinin gerçekleşme verilerini ilgili bölümler bazında takip etmek ve raporlamak,
 • Saha hedef mutabakatı ve ara dönem değerlendirmelerine gerekli durumlarda katılmak, hedef revizyonlarının raporlara yansımasını takip etmek,
 • Süreçlerin dokümante etmek, süreç iyileştirme çalışmalarına katılmak, çalışmaların Yalın 6 Sigma metodolojisine uygunluğunu sağlamak,
 • Etkinlik noktaları verimlilik kriterlerinin stratejik plana uygun şekilde hazırlanmasını sağlamak,
 • Entegre faaliyet raporu çalışmalarını yürütmek, IIRC çerçevesini takip etmek ve raporun bu çerçeveye uyumunu sağlamak, aylık faaliyet raporunu hazırlamak ve Genel Müdür'e raporlamak,
 • Kurumsal yönetişim çalışmalarına destek olmak,
 • Bölüm Müdürü tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek ve Vakıf projelerine destek olmak.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Mühendislik fakülteleri veya Ekonometri, İstatistik gibi bölümlerinden mezun,
 • En az 2 yıl deneyimli,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Analitik, sonuç odaklı, dikkatli iş takibi yapabilen,
 • Ms Office programlarından özellikle Excel'i iyi derecede kullanabilen,
 • İyi derecede İngilizce bilgisi olan.

Özet Bilgiler

TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu
Dün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Dün
PİERRE CARDİN-MODASİMA TEKSTİL
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
PİERRE CARDİN-MODASİMA TEKSTİL
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası - Sultanbeyli, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI

-Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), başta Suna Kıraç olmak üzere, eğitimin her şeyin başı olduğuna yürekten inanan bir grup sanayici, yönetici ve akademisyenin girişimi ile “devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmak” amacıyla 23 Ocak 1995 tarihinde kuruldu.

-TEGV, bugün ülkemizin karşı karşıya bulunduğu birçok sorunun temelinde eğitim yetersizliğinin bulunduğu, bu sorunu çözmeden çağdaş uygarlık seviyesine ulaşılmasının mümkün olmayacağı inancı ve buna katkıda bulunmak azmi ve arzusu etrafında birleşen 55 kişilik bir mütevelli heyetiyle kuruldu.

-İlköğretim çağındaki çocuklara “okul dışı eğitim desteği” vermeye odaklanan TEGV, yıllar içinde Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu oldu. TEGV 2009 yılında Bakanlar Kurulu tarafından “izin almadan yardım toplama” hakkına sahip vakıflardan biri olarak tanındı.

Misyonumuz:
 • İlköğrenim çağındaki çocukların çağdaş ve evrensel değerler ile cumhuriyetin temel ilkelerine sahip, donanımlı ve nitelikli bireyler olarak yetiştirilmeleri amacıyla devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmaktır.
Vizyonumuz:
 • Etkin ve fark yaratan eğitim programları ve sürdürülebilir yapısı ile ülkemizdeki her çocuğun erişebileceği bir STK olmak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları