Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Satış Mühendisi
SİLTER İLERİ ÜTÜLEME SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece...
15.12.2021
Firmanın Tüm İlanları

İş Tanımı

SİLTER ŞİRKETLER GRUBU 

       Firmamız, dünya standardındaki üretim anlayışı, yenilikçi, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ve farklı sektörlere yönelik üretim kabiliyeti ile sadece ülkemizde değil, küresel pazarda da kendini ispatlamış bir firmadır. Her geçen gün, güçlü adımlarla büyüyen firmamız, ilk olarak “SİLTER” markasıyla hazır giyim sektöründe yönelik ütüleme ihtiyacını gideren üretim yaparak yola çıkmış ve bu alanda dünya markası haline gelmiştir. Bugün Silter, teknoloji ve tasarım geliştirme yetkinliğine dayalı çeşitlendirilmiş ürün gamı ile 82 ülkeye ihracat yapmaktadır.Yerli üretime verdiğimiz önem, sağladığımız istihdam ve yaptığımız ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız. Silter, ülkemizin hazır giyim imalatı sektöründe %85’in üzerinde kullanım oranı olan lider bir markadır. 25.000 m² kapalı üretim alanı, teknoloji ve AR-GE yatırımları, 25 fayda model/patentli ürünü, 76 tasarım tescilli ürünü, 55 marka tescili, ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi ve muhtelif kalite belgeleri bulunan 200 üzerinde ürün çeşitliliği ile bu ülkeye katkı sağlamaya devam etmektedir. 

Silter Bünyesinde; preshane bölümümüzde çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip aday başvurularını bekliyoruz.

Aranan Nitelikler

  • En az meslek lisesi veya meslek yüksek okullarının makina, mekantronik bölümlerinden mezun,
  • Tercihen alanında 5/10 yıl tecrubeli, yada yetiştirilmek üzere,
  • Enstrümantasyon ve hidroliksistemler konusunda en az 5/10 yıllık tecrübeye sahip,
  • İş disiplini yüksek, sorumluluk sahibi, dinamik, dikkatli ve takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilecek yetkinlikte,
  • Gelişime açık,
  • Gerektiğinde vardiyalı sistemde çalışabilecek,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
  • Avrupa yakasında ikamet eden,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÇETİN CİVATA SAN.VE TİC. AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

SİLTER İLERİ ÜTÜLEME SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ

Silter, 1983 senesinde, makina sektöründe imalatçı sıfatıyla ticari hayatına başladı.1986 senesinde, tekstil ve konfeksiyon sektöründeki hızlı gelişmelerin neticesinde, ana faaliyet konusunu bu alana kaydırma kararı aldı.
1987 senesinin başlarında, ilk Endüstriyel Tip Buharlı Ütü’yü Silter ticari markası altında piyasaya arz etti.

İlk ütü modeli olan ST/B 200, bugün hala Türkiye’nin ve Dünya’nın, en fazla satılan ütü modellerinin başında gelmektedir.
1991 senesi sonlarına doğru, endüstriyel ütü pastasındaki payı %50’lere ulaştı ve yurtdışından gelen yabancı ütülerin sayısında aynı oranda azalma oldu.
1992 senesi başlarında, 1 litre su kapasiteli Kazanlı Tip Buharlı Ütü üretimine başlanması kararı alındı ve aynı senenin sonlarında ürün, Süper Mini 2000 adı altında piyasaya sunuldu.
Aynı sene Silter, pazarın ihtiyaçlarına uygun olarak katlanabilir tip Ütüleme Masaları üretimine başladı.
1994 ortalarında Silter, sektörden Kazanlı Tip Buharlı Ütü için gelen yoğun talep neticesinde, 2 litrelik kazan hacmine sahip yeni bir versiyon olan Süper Mini 2002’yi piyasaya sürdü.
Firma, 1994 yılı sonunda Kazanlı Tip Buharlı Ütü alanında piyasanın %70’ine ulaşan bir pazar payına ulaştı.
1995 yılı başından itibaren Silter, OLAB solenoid valflerinin ve COBRA bimetal termostatlarının Türkiye Temsilciliği’ni üstlendi.
Silter, Türkiye’de ilk defa, Alüminyum Çerçeveli Teflon Altlık’ını üretti. Diğer ara mamül imalatları olan Kondens Grubu, Basınç Şalteri, Mikrosiviç, ilk ürettiği ara mamül olan Silikon Hortum; firmaya iç ve dış piyasada daha geniş bir ürün gamı ile cevap verebilme imkanı sağladı.
Silter’in, Türk Konfeksiyon Sektörü Buharlı Ütü piyasasındaki pazar payı %65’lere, Mini Buhar Kazanı piyasasındaki pazar payı %80’lere ulaştı.
1998 senesi ortalarında, Kazanlı Tip Buharlı Ütü üretiminin evlere yönelik yeni modellerinin tasarlanması kararı alındı. Varolan modeller üzerinde, evlerin ihtiyaçları gözönüne alınarak değişiklikler yapılmasına ve bu yeni ürünün Gazzella ticari markası ile piyasaya sürülmesi planlandı.

Silter, ürünlerini pazarlamak üzere SilPa A.Ş.’yi kurdu.

Bugün, 1986 senesinde ilk defa ürettiği ürün olan ST/B 200 endüstriyel el ütüsünün çeşitleri, 40 ayrı modele ulaştı.
Silter, piyasaya çıkış 2013 yaz aylarını bulması beklene elektrik süpürgesi konsept tasarım çalışmasına başladı.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları