Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Psikolog

Ankara
  • 2.01.2024
  • 100 - 200

İş Tanımı

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİMİZDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE PSİKOLOG İHTİYACIMIZ VARDIR.PART TİME ÇALIŞMAK İSTEYEN ADAYLARIN BAŞVURULARINI BEKLİYORUZ.

Aranan Nitelikler

Prezentabl
Güleryüzlü
Diksiyonu düzgün
İletişimi kuvvetli
Dış görünüşüne özen gösteren
Dinamik
Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın
Kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık
MS Office (Word, Excel ve Outlook) programlarına hakim

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

AYDINLIKEVLER KURS MERKEZİ
Ankara - Altındağ
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
Dün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
Dün
Sınav Eğitim Kurumları
Ankara - Keçiören
Dün
Özel Pursaklar Karacan Kişisel Gelişim Kursu
Ankara - Pursaklar
Dün
Ankara - Keçiören
Dün
Ankara - Çankaya
Dün
Ankara - Çankaya
Dün
ERYAMAN SINAV KURS
Ankara - Etimesgut
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Nazik Şirketler Grubu

-1987 yılında kurulan şirketimiz; yabancı dil öğretiminde bilinen saygın bir kuruluştur. İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Arapça, Çince ve yabancılara Türkçe dillerinde çeşitli kategori ve düzeyde öğretim yapmaktadır. 35 yılı aşan bir sürede birçok öğrenci yetiştiren kurumumuzda bu dillerde bölümler bulunmaktadır. Eğitim ve öğretimin bir bütün olduğuna inanan işletmemizde yerli ve yabancı 120 öğretmen, 14 teknik personel ve 16 yönetici 110 derslikte görev yapmaktadır.

-Öğretim sistemimiz ve prensiplerimizle daima kendimizi yenileyerek en gerçekçi sonuçlara ulaştığımızı düşünüyoruz, işte bu sebeple aynı işi yaptığımız birçok kuruluştan çok daha kalıcı sonuçlara ulaştık.

-Bilinen ve tercih edilen bir kurumumuz var. Modern öğretim sistemimizle, etkinliklerimiz ve sosyal faaliyetlerimizle öğrencilerimizin her zaman kalbini kazandık. Öğretmenlerimizin bu anlamda çabaları ve enerjileri her zaman taktir edilmiştir.

Misyonumuz;
  • Hizmet verdiği sektörlerin her birinde; çözümleri ile, insan hayatına ve yaşam kalitesine fayda sağlamaktır. Güvenilir altyapısı ile, bilgi ve bilimden maksimum yarar sağlayarak evrensel çözümlerle en yeterli hizmeti vermektir.
Vizyonumuz;
  • İçinde bulunduğu sektörlerin tamamında geçerli tüm ürün ve hizmetlerin üretiminde, lansmanmda ve satışında bilinen, ilk tercih edilen, en yaygın ve öncü platform olmaktır. Otuz yılı yakın tecrübesi, uzmanlaşmış, bilgili kadrosu ile ürün ve hizmet kalitesinde, alanında bilinen ve tercih edilen tek marka olmaktır.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları