Rehber Öğretmeni -Eğitim Danışmanı

  • 05.03.2021
  • 200 - 500
  • 1918 Görüntüleme

İş Tanımı

  • ALANINDA UZMAN , ÖĞRENCİ VELİ DİYALOĞU İYİ OLAN, İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, LİSE VE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE GEREKLİ REHBERLİĞİ SAĞLIYACAK ,ÖĞRENCİ-VELİ TAKİBİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK VE AYNI ZAMANDA KAYIT GÖRÜŞMESİ VE ARAMASI YAPACAK VE FELSEFE DERSLERİNE GİRECEK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Aranan Nitelikler

ALANINDA UZMAN , ÖĞRENCİ VELİ DİYALOĞU İYİ OLAN, İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, LİSE VE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE GEREKLİ REHBERLİĞİ SAĞLIYACAK ,ÖĞRENCİ-VELİ TAKİBİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK VE AYNI ZAMANDA KAYIT GÖRÜŞMESİ VE ARAMASI YAPACAK VE FELSEFE DERSLERİNE GİRECEK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Dün
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Dün
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası - Beykoz
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi
İstanbul Anadolu Yakası
04.03.2021
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VAKFI ADIGÜZEL OKULLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
American Life Dil Okulları A. Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe
Dün
KARAYEL EĞİTİM KURUMLARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

MALTEPE VIP FEN BİLİMLERİ

-Kurumumuz kalite ve başarı odaklı hizmeti ile sizlere eğitim ve öğretim hayatınızda rehberlik etmektedir. Kurumsal tecrübe ve deneyimimiz İle sizlere başarının yollarını açmak için çaba sarfetmekteyiz.Eğitim, bireyin davranışlarında kendi yaşantıları yoluyla, kasıtlı olarak istendik yönde davranış değişikliği meydana getirme sürecidir.

-Eğitim birey doğduğu andan başlar, aile, okul ve çevre etkileşimiyle yaşam boyu devam eder.Öğretim, eğitimin okullarda planlı proğramlı yapılan kısmıdır.

-Öğretim belirlenmiş olan müfredatı öğrenmek ve bu aşamadan sonra da uzmanlık kazanmak anlamında kullanılır. Anaokulu ya da ilkokuldan başlayan öğretim süresi üniversiteye kadar devam eder ve bu aşamadan sonra da kişiler istedikleri öğretimi alarak hayata atılıp öğrendikleri bu öğretimleri işlerinde kullanırlar.

-Değişen dünya şartları bizi de bu değişime ayak uydurmaya zorlar. Genç dinamik kadromuz sayesinde daha güncel ve esnek olup değişen eğitim şartlarına ayak uydurmaktayız. Siz isterseniz dünyanın en modern binalarını, en güzel peyzaşını yapın; öğrenciye el uzatacak, bilgiyi aktaracak, rol model olacak, sevgisini verecek olan öğretmendir. Bu doğrultuda okul ve kurs kadrolarımızı kuruyoruz. Önemli olan doğru zamanda, doğru yerde profesyonel ve mesleğini seven donanımlı öğretmenlerle öğrencileri buluşturmak. Teknoloji destekli sınıflarımız ve müfredata uyumlu kaynaklarımız ile çocuklarımızın hayatına yön verip onları başarıya taşımaya adayız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları