Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Resepsiyonist / Ön Büro Personeli

Ankara, Ankara Çankaya
  • 13.02.2024
  • 100 - 200

İş Tanımı

Ankara Kavaklıdere / Çankaya'da yer alan Uluslararası marka bünyesindeki Warwick Hotel Ankara için Ön büro departmanında Resepsiyonist olarak görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler

- Üniversite / Yüksekokul mezunu
- İyi derecede ingilizce bilen
- Vardiya sisteminde çalışacak
- Ankara'da ikamet eden
- Dış görünümüne önem veren
- Tercihen Opera programını bilen
- Erkek adaylar için askerliğini yapmış
 Pozitif, güler yüzlü ekip çalışmasına yatkın takım arkadaşları aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

OCCIDENTAL ANKARA HOTEL
Ankara
Bugün
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
Son 1 Ay
BAŞVUR
CK FARABİ HOTEL
Ankara - Çankaya
Bugün
BAŞVUR
Point Hotel Ankara
Ankara
Bugün
BAŞVUR
DOUBLETREE BY HILTON KUŞADASI
Türkiye
Bugün
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Gaziantep
Son 1 Ay
BAŞVUR
Büyükhanlı Park Residence
Ankara
Bugün
BAŞVUR
Radisson Blu Hotel, Kayseri
Türkiye
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bolu, Bursa, Denizli, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin(İçel), Muğla, Nevşehir, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Yalova
Son 1 Ay
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

BALKI TURİZM

Hikayemiz 

New york’ta temelleri atılan ilk otelinin mirasından ve seçkin kimliğinden ilham alan Warwick Hotels and Resorts, yıllar içerisinde dünya çapında bir otel ve resort koleksiyonu geliştirdi.
1926'dan beri Manhattan'ın sembolik bir kuruluşu olan Warwick New York,
20. yüzyılın başlarındaki medya patronu William Randolph Hearst tarafından hayatının aşkı aktris Marion Davies için inşa edildi.
Otel kaçınılmaz olarak bir Manhattan ikonu haline geldi ve
"Gökdelenin Tepesinde Öğle Yemeği" başlıklı ünlü fotoğrafın arka planında dikkat çekti. New York'un ihtişamı ve abartısız zarafeti ile özdeşleşen otel, var olduğu süre boyunca sayısız ünlüyü ve yıldızı ağırladı, halen de ağırlamaya devam ediyor.
Geçmişteki konukları arasında Elvis Presley, Ed Sullivan şovunda performans sergileyen Beatles ve uzun süre oteli evi olarak kullanan Cary Grant yer alıyor. 
Bir zamanlar İngiliz aristokratlarının görkemli ikametgahı, göz alıcı süperstarların sığınağı ya da nesilden nesile aktarılan kraliyet arazileri arasındaki orijinal taş tapınaklar arasında bir konaklama yeri olan birçok Warwick oteli, tarihin ve şehir siluetinin şekillenmesine yardımcı oldu.
Örneğin, 19. yüzyılda Westminster Dükü'nün yaşadığı Paris'teki Hotel Westminster,
Işık Şehri'nin ilk otellerinden biri olarak 200. yılını kutluyor.
Warwick Brüksel, Wellington Dükü'nün Waterloo Savaşı'na gitmeden önce birliklerini teftiş ettiği Brüksel'deki Grand Place'nin yanında yer almaktadır.
60'ların sonu ve 70'lerin başında popüler olan Denver Playboy Club, şimdi Warwick Denver'ın renkli tarihinin bir parçası.
Geleneksel Afrika kültürüyle dolu bir sakin vaha olan Johannesburg yakınlarındaki Misty Hills Country Hotel'in 209 lüks kır evini tropikal bitkiler ve yaban hayatı çevreliyor.

Her Warwick oteli, şehrin tarihi dokusuna dokunmuş benzersiz bir hikaye taşır.
4 kıtaya ve 18 ülkeye yayılmış toplam 57 otel ile lüksün ve kişiselleştirilmiş hizmetin merkezi olan, bu uluslararası otel zincirinin Türkiye’de bulunan ilk ve tek oteli, Ankara’nın en merkezi ve keyifli bölgesi olarak bilinen Kavaklıdere’de bulunmakta ve Warwick Ankara Hotel olarak seçkin misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. 

Logomuzun Evrimi 

Her otel adının bir hikayesi olabilir, ancak çok az otel kraliyetten ilham alabilir. Warwick'in doğuşundan beri "The Monarch", yaşamayı ve daha da önemlisi kraliyet muamelesi görmeyi temsil etti.

Dolayısıyla logomuz Warwick Hotels and Resorts'un, “Amblemimizin Hüküm Sürdüğü Yerde Hizmet Ve Gelişmişlik Seviyemiz De Hüküm Sürer” sözünü sembolize ediyor. 
Bugün, markamız hala bu vaadi yayıyor, ancak hizmet mükemmelliği alanındaki yeniliklerimizle birlikte en ikonik bir forma dönüştü.

İşaretimiz, beklentileri aşma, yerel gelenekleri yaşatma ve otellerimizin ve tatil köylerimizin lüks ve benzersiz ortamlarında en üst düzeyde hizmet sunma konusundaki bitmeyen tutkumuzu akıcı bir şekilde ileten zarif bir semboldür.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları