Bu ilan yayından kaldırılmıştır.
 • 16.04.2021
 • 0 - 50 başvuru
 • 2110 görüntülenme

İş Tanımı

Maltepe Sınav Kurs Bünyesinde açılacak olan Kids Bölümüne Yazılım Kodlama dersleri verebilecek, ayrıca 6 derslikli kids bölümünün sorumluluğunu yapabilecek personel aranıyor. Deneyimli olması, teknoloji-sosyal medya ile ilgili olması, ve Maltepede ikamet etmesi önceliğimizdir.

Aranan Nitelikler

Sınav Eğitim Kurumları Maltepe Kursumuzda beraber çalışacağımız iş arkadaşlarımızda aradığımız genel özellikler;

İletişim ve temsil yeteneği güçlü olmalıdır. Sınav Eğitim Kurumları kurum kültürünü benimsemeli ve en iyi şekilde temsil etmelidir. Aldığı nitelikli örgün eğitimin yanı sıra çeşitli sertifika ve kurs programları ile özgeçmişini zenginleştirmiş olmalıdır. Ayrıca kendisinden istenilen sertifika ve kurs programlarına zaman ayırmalı ve fazlasını talep etmelidir.

Sorumluluk bilinci gelişmiş olmalı, gerekli durumlarda hızlı kararlar alabilmeli, aldığı kararların ve doğrularının arkasında durabilmeli, bunun yanında hatasını anladığında geri adım atmasını bilmelidir. Ekip olarak alınan kararlara ve çalışma arkadaşlarına saygılı olmalıdır.

Kariyer hedeflerini kısa orta ve uzun vadede net bir şekilde belirlemiş olmalıdır.

Ülkemizde uygulanan sınav sistemleri hakkında iyi derecede bilgi sahibi olmalıdır.

Daha önceki çalışmalarında; akademik sınavlarda Türkiye dereceleri çıkarmış ya da bu dereceleri çıkaran ekiplerle beraber çalışmış olmalıdır. Öğrenci ile çalışırken mutlaka hedefler belirlemeli ve bu hedeflerin gerçekleşebileceği inancını öğrencilere geçirebilmelidir.

Her öğrencinin mutlaka güçlü bir yönü olduğunu bilmeli, bu yönünü ortaya çıkararak öğrencinin gelişimine destek vermelidir. Öğrencileri, seviyeleri ne olursa olsun; yargılamadan, onları ötelemeden, kırmadan yol almalarını sağlamalıdır.

Hoşgörü, sevgi ve saygıyı ilke edinmiş olmalıdır. Kendi ailesi ile sağlıklı bir iletişim ve uyum içerisinde bulunmalıdır. Çalıştığı kurumun tüm bireylerini ikinci bir aile gibi görebilmeli eğer bu duruma engel bir problem var ise çözüm aramalıdır. Kendi faydasından önce çalışma arkadaşlarının faydasını gözetebilmelidir. İstişare kültürünü benimsemiş olmalıdır.

Eğitim teknolojilerine hakim olmalıdır. Sosyal medyayı kendisinin kurumunun ve çalışma arkadaşlarının faydasını gözeterek kullanmayı prensip edinmiş olmalıdır.

Alanı ile ilgili ders dinleme, sunum yapma, sınava tabi olma vb. konularda kişisel ve mesleki özgüvene sahip olmalıdır. Akademik ve kişisel başarısında imzasının olduğu; veli, öğrenci, öğretmen ve kurum temsilcileri referanslarına sahip olmalı ve iletişim bilgilerini beyan edebilmelidir.

Sınav Eğitim Kurumları Maltepe Kursumuzda beraber çalışacağımız iş arkadaşlarımızda aradığımız mesleki özellikler;

Alanında gerekli resmi şartlara uygun olmalıdır.

Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olmalıdır.

Akademik sınavlarda çıkan son 10 yılın soru tarzlarına ve konularına hakim olmalıdır.

Yayın sektöründeki yayınların soru ve anlatım tarzlarına hakim olmalıdır.

Alanını sevmeli ve alanı ile ilgili güncel gelişmeleri merakla takip etmelidir.

Kendi alanındaki çalışma arkadaşları ile sürekli bir bilgi alışverişi içerinde bulunmalıdır.

Alanında; konu anlatımında ya da sorularda, kendine özgü anlatım-çözüm teknikleri geliştirebilmiş olmalıdır.

Alanında öğrencilerinin akademik süreçleri ile ilgili, farklı ders öğretmenlerine bilgi vermede ya da bilgi almada açık ve şeffaf olmalıdır.

Alanında ilerleme sağlayamayan öğrenciler için diğer birimlerden yardım talep edebilmeli ve yardım tekliflerine açık olmalıdır.

Kurumumuza yakın lokasyonda ikamet eden, enerjisi ve öğretme - öğrenme heyecanı yüksek olan, Sınav Eğitim Kurumlarının büyük ailesinin bir parçası olmak isteyen siz değerli meslektaşlarımızı kurumumuza bekliyoruz.

Özet Bilgiler

 • Robotik Öğretmeni
 • Eğitim
 • Eğitim
 • Tam zamanlı
 • Uzman
 • İstanbul Anadolu Yakası Maltepe Bağlarbaşı, Özcan Sk. 3 A, 34844 Maltepe/İstanbul, Türkiye Toplu Taşımaya Erişim, Teraslı Ofis, Spor Salonu, İbadethane, Açık Otopark, Deniz Manzaralı Ofis,
 • 16.04.2021
 • 15.06.2021
 • 30.07.2021

PAYLAŞ

SINAV BASIN YAYIN LTD. ŞTİ Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

KAVRAM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
İstanbul Anadolu Yakası - Kartal
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Bugün
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VAKFI ADIGÜZEL OKULLARI
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Bugün
ADIGÜZEL EĞİTİM KURUMLARI ORTAOKUL
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
American Life Dil Okulları A. Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Kaynarca Sınav Kurs Merkezi
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik, İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe
Bugün
KAVRAM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
İstanbul Anadolu Yakası - Kartal
Bugün
Benzer Tüm İlanlar