Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

UZMAN DOKTOR ( GENEL BAŞVURU )
EGEMED HASTANELERİ
Aydın, Aydın - Kuşadası...
Dün
PRATİSYEN HEKİM / ACİL SERVİS HEKİMİ
EGEMED HASTANELERİ
Aydın
Dün
Health Tourism Sales Consultant
EGEMED HASTANELERİ
Aydın - Kuşadası, Aydın - Didim
Dün
Kan Transfüzyon Teknikeri
EGEMED HASTANELERİ
Aydın
Dün
Laboratuvar Teknikeri
EGEMED HASTANELERİ
Aydın
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Sağlık Turizmi Satış Danışmanı

 • 17.03.2021
 • 50 - 100
 • 2476 Görüntüleme

İş TanımıSağlık turizmi alanında faaliyet gösteren Egemed Hastanelerinde çalıştırılmak üzere iyi derece İngilizce anadil seviyesinde bilen Sağlık Turizmi Satış Danışmanı aranmaktadır.

Aranan Nitelikler


 • Anadil seviyesinde İngilizce bilen
 • Minimum lise mezunu
 • Tercihen Sağlık Turizmi alanında deneyimli
 • Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli
 • Diksiyonu düzgün
 • Bilgisayar uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen
 • Çözüm ve hedef odaklı çalışan
 • Planlama ve organizasyon yeteneği olan
 • Müşteri memnuniyetini benimseyen
 • Ekip çalışmasına yatkın
 • İş takibi yüksek,sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş
 • Çözüm odaklı

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
Türkiye
26.02.2021
EGEMED HASTANELERİ
Aydın - Kuşadası, Aydın - Didim
Dün
BEYLERBEYİ GÜVENLİK SİSTEMLERİ
İstanbul Avrupa Yakası, Aydın
Son 1 Ay
Aydın
Son 1 Ay
Hedef Evim
Türkiye
Son 1 Ay
Türkiye
Son 1 Ay
British Town Dil Okulları
Konya, Bursa, Kütahya, Eskişehir, Kocaeli, Türkiye
Son 1 Ay
Türkiye
Son 1 Ay
UNELI GIDA İNŞAAT LOJISTIK TURIZM SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Aydın, Muğla, Eskişehir
Son 1 Ay
Aydın - Kuşadası, Aydın - Kuşadası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

EGEMED HASTANELERİ

-Yaptığımız doğru yatırımlar ve büyüme hamlesi ile Hastanemiz markasını Ocak 2015 tarihinden itibaren EGEMED HASTANELERİ olarak değiştirmiştir.


Bugün;Egemed Söke Hastanesinde 25 poliklinik odası, 3 ameliyat salonu, 2 doğum salonu, 20 yataklı Genel, Cerrahi ve  Dahili yoğum bakım, Yeni Doğan Yoğun Bakım üniteleri, teşhis ve tedaviyi güçlendiren modern görünteleme üniteleri ve laboratuvarları ile bölgemize yapılmış en büyük özel hastane yatırımıdır.

Egemed Hastaneleri bölgede hastanecilik hizmetlerini üst sınıfa taşıyan deneyimli ekibi,  güleryüzlü personeli ve hastalara evindeymiş gibi hissettiren hizmetleri ile kaliteli sağlık hizmetlerinde farkındalığı artırmıştır.

Çok sayıda anlaşmalı kurum aracılığı ile yerli ve yabancı sigortalı hastalara, SGK anlaşması ile sosyal güvencesi olan hastalara, yaptığı ikili ve başarılı protokoller ile hem yerli her yabancı hastalar için dört dörtlük tedavi imkanları Egemed Hastaneleri tarafından en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Egemed Hastaneleri sadece sunduğu sağlık hizmetleri ile değil, bebek dostu hastane olarak anne adayları için düzenlediği doğum öncesi ve sonrası eğitim hizmetleri, düzenlediği bilimsel konferanslar, koruyucu ve önleyici sağlık taramaları ile sadece bireysel sağlığa değil, toplum sağlığına da verdiği önemi kanıtlamıştır.

Kurumsal yapısı her geçen gün güçlenen, sağlık alanında yaptığı yatırımlar ile sadece bugün değil gelecekte de dört dörtlük ve kalıcı hizmet vermeyi amaç edinen Egemed Hastaneleri Kuşadası , Didim ve Söke başta olmak üzere tüm Aydın hatta Ege Bölgesinde sağlığınızın nabzını tutmaya devam ediyor ve edecek.
Vizyonumuz


Türkiye’de özel hastanecilik kavramını “kişiye özel hastanecilik” ile değiştirmeye hazırlanıyoruz.Dört dörtlük hizmetleri ile kişiye özel hastanecilik konseptini yaratan hastane olmak için çalışıyoruz.  Bölgenin en iyi hastanesi olma hedefi ile çıktığımız yolu, bölgenin en iyi zincir hastaneler gurubu olma hedefi ile değiştirerek yolumuza devam ediyoruz.

 • Misyonumuz
Çağdaş teknoloji ve bilimsel çalışmaların ışığında güvenilir, nitelikli, hasta haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, tüm sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan sürekli kendini geliştiren, yenileyen ve bölgemizde tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
 • Vizyonumuz
Türkiye’de özel hastanecilik kavramını “kişiye özel hastanecilik” ile değiştirmeye hazırlanıyoruz. Dört dörtlük hizmetleri ile kişiye özel hastanecilik konseptini yaratan hastane olmak için çalışıyoruz. Bölgenin en iyi hastanesi olma hedefi ile çıktığımız yolu, bölgenin en iyi zincir hastaneler gurubu olma hedefi ile değiştirerek yolumuza devam ediyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları