SAHA GÖREVLİLERİ

Adana, Adıyaman, Hatay, K.Maraş, Malatya
  • 2.03.2023
  • 50 - 100
  • 2639 Görüntüleme
Aress Turizm Reklamcılık Danışmanlık Ltd.Şti SAHA GÖREVLİLERİ İş İlanı

İş Tanımı

Adana, Adıyaman, Ankara, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa illerinde ikamet eden ‘’ SAHA GÖREVLİLERİ’’ arıyoruz.

Alınan mal ve hizmetlerin teknik şartnameye uygunluğunun kontrolünün sağlanması, ve idare tarafından verilen diğer görevleri yapmak.  

Sorumluluklar çerçevesinde kayıt ve raporların hazırlanması

Aranan Nitelikler


Üniversitelerin, Acil Durum ve Afet Yönetimi, İnşaat – Makine – Jeoloji – Bilgisayar -Endüstri Mühendislikleri, İnşaat- Makine -Harita Teknikerlik Bölümlerinden mezun  
    
Görev alacağı ( Adana, Adıyaman, Ankara, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ) ilde bölge bilgisine sahip.

Planlama, organizasyon, koordinasyon konularında yetenekli, takip ve raporlama yönleri gelişmiş, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın

MS Office programlarını kullanabilen

B sınıfı ehliyeti olmak ve aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan

İncelediğiniz ilan Afetzede İstihdam Projesi kapsamında yayınlanan bir ilandır. Projenin doğru kişilere destek sağlayabilmesi için başvuru sürecinde “Afetzede Belgesi” ibrazı zorunludur. Afetzede ibrazı olmayan başvurular geçerli sayılmayacaktır.

Özet Bilgiler

Aress Turizm Reklamcılık Danışmanlık Ltd.Şti Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

En Yeni İlanlar

yenibiris.com Özel Bölge İstihdamı
Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, K.Maraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa
Son 1 Hafta
GRAND MAKEL HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
FİKİR İNSANI KOLEJİ
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Dün
AYDOĞANLAR OTOMOTİV SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Dün
BİRİKİM OKULLARI EĞİTİM ÖĞRETİM HİZ. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Dün
49 Group Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Dün
ORTACA FİNAL OKULLARI
Muğla - Ortaca
Dün
yenibiris.com Özel Bölge İstihdamı
Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, K.Maraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa
Son 1 Hafta
DORUK ENDÜSTRİ VANA VE OTOMASYON SİSTEMLERİ LTD.
Kocaeli - Dilovası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Aress Turizm Reklamcılık Danışmanlık Ltd.Şti

Aress MICE, kongre ve turizm sektöründeki yoğun rekabet ortamında müşteri ihtiyaçlarının doğru analiz edilmesi, artan talepler, farklılaşan müşteri beklentilerini profesyonelce karşılamak ve sektöründe başarılı çözümler üretmek için kurulmuştur.

Teknolojik ve sosyal inovasyonu önemseyen Aress MICE felsefesi; toplantı ve kongre organizasyonunda tercih edilen çözümler sunmayı, akılda kalan etkinlikleri gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük C¸alıs¸ma su¨resince dogˆruyu so¨ylemekten daha o¨nemli bir s¸ey yoktur. Birbirimiz arasında, mu¨s¸terilerimizle, tedarikc¸ilerimizle veya temas ic¸inde oldugˆumuz digˆer kis¸ilerle go¨ru¨s¸memiz esnasında bu degˆerden hic¸bir s¸ekilde uzaklas¸mayız.

Özveri Sizlerin beklentilerine en uygun c¸o¨zu¨mler sunabilmeyi yerinde ve zamanında gerc¸ekles¸tirmeyi go¨rev biliriz.

Yenilik Etkinliklerdeki yenilikc¸i anlayıs¸ımız bizim tercih edilme nedenimiz olmus¸tur. Bu itici gu¨cu¨n farkındayız. Bunu daha ileriye tas¸ıyabilmek ic¸in yeni standartlar olus¸turmak, bilgi, hizmet ve teknoloji kullanmada kendimizle yarıs¸maktayız.

Kalite Sundugˆumuz hizmetin u¨retim su¨reci sizlerin beklentileri ile ne kadar uyumlu olursa ortaya c¸ıkacak hizmetin kalite ve performansının o boyutta bas¸arılı olmasını arzuluyoruz.

Mükemmellik Biz yaptıgˆımız is¸in mu¨kemmel, sonuc¸larının olagˆanu¨stu¨ olabilmesi ic¸in c¸abalıyoruz.

Anlamak Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları hakkında en iyi çözümü bilerek, taleplerinin karşılamasında ne istediğinizin bilinciyle hareket etmekteyiz.

Teşvik Fikir ve du¨s¸u¨nceleriniz bizim ic¸in oldukc¸a degˆerlidir.Biz toplantı ve kongrelerinizi planlarken sizlerin o¨nerileriyle daha iyisi olması ic¸in c¸abalamaktayız. Bu bizi kendi sınırlarımızı as¸mamıza tes¸vik etmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları