Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Şantiye Mühendisi / Proje Mühendisi

Bursa, Eskişehir
  • 02.09.2021
  • 500 - 1000
  • 14176 Görüntüleme
ERCE MEKANIK TESISAT & MÜHENDISLIK TIC. LTD. ŞTI. Şantiye Mühendisi / Proje Mühendisi İş İlanı

İş Tanımı

Bursa içi ve Bursa dışı şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere mekanik tesisat şantiye şefi ve proje mühendisi aramaktayız. Proje çizimi , hesaplamalar , proje okuma ve şantiye yönetimi konusunda tecrübeli Makina Mühendisi aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Makina MÜhendisi veya Teknikeri
Endüstriyel Tesislerde Tecrübeli
Proje Çizimi, Okunması ve Hesaplarını Yapabilen,
Şantiye Yönetimi Kaabiliyeti Olan,
Çözüm Odaklı ve Temsil Kabiliyeti Yüksek ve Sorumluluk Alabilen
Şehir Dışı Problemi Olmayan
Mekanik Tesisat Sektöründe En Az 3 Yıl Tecrübeli
Esnek Çalışma Saatlerine Ayak Uydurabilen
Erkek adaylar için askerlikle İlişiği Olmayan
Autocad Kullanabilen

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Ankara, Bursa
Bugün
Koltek Müşavirlik A.Ş.
Eskişehir, Kütahya
Son 1 Ay
NESCE İNŞ.ENERJİ VE TİC.A.Ş.
Eskişehir
29.09.2021
BENZER TÜM İLANLAR

ERCE MEKANIK TESISAT & MÜHENDISLIK TIC. LTD. ŞTI.

  • Firmamız Mak. Müh. Hüseyin EĞRİCE ve Mak. Müh. Erkan IŞILDAK tarafından HÜSEYİN EĞRİCE ve ORT. adı ile 2012 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 2013 - Mayıs ayı itibariyle faaliyetlerine ERCE MEKANİK TESİSAT ISITMA SOĞUTMA MAKİNA MÜHENDİSLİK HİZM. İNŞ. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ. olarak devam etmektedir. Firmamız; sürekli gelişen teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanarak kısa zamanda doğru çözümler bulan, her biri konularında profesyonel kadrosu, ekonomik ve kaliteli iş anlayışıyla müşterileri tarafından tercih edilen firma olup, emin adımlarla yolunda ilerlemektedir.

  • ERCE Mekanik, taahhüt ettiği projeleri müşterisi ve iş ortakları ile yazılı olarak mutabık kaldığı şartlara, yasalara ve etik kurallara uyarak gerçekleştiren, müşterisi ve iş ortakları ile uzun vadeli ilişkiler hedefleyen bir ekiptir. Müşteri odaklıdır; Müşterisini uzun vadeli görür, memnuniyeti ve ihtiyaçları esastır. İş ortakları önemlidir; Projenin yerine getirilmesi esnasında her türlü mal ve hizmet aldığı kişi ve müesseseler iş ortaklarıdır. Bilgiye önem verir; Bilgi ve tecrübesini müşterisi ile paylaşır. Yatırım maliyeti, yatırımın ekonomik ve teknolojik ömrü, işletme giderleri ve konfor seviyesi unsurlarını, birlikte değerlendiren, doğru çözümler için müşterisinin doğal müşaviridir. Verimlilik ve yönetim becerisi önemli özelliğidir; Otonom yönetim sitemi ile tüm çalışanlarını yönetime dahil ederek çalışanlarının memnuniyetini sağlayan daha başarılı ve yenilikçi bir şirket olmayı ilke edinmiştir. Çevreye önem verir; Faaliyetlerinde çevreye saygılı, iş güvenliği ve işçi sağlığı, taahhüt ettiği projeleri müşterisi ve iş ortakları ile yazılı olarak mutabık kaldığı şartlara, yasalara ve etik kurallara uyarak gerçekleştiren, müşterisi ve iş ortakları ile uzun vadeli ilişkiler hedefleyen bir ekiptir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları