SAP DANIŞMANI

Kocaeli Gebze, İstanbul Anadolu Yakası
  • 10.05.2021
  • 0 - 50
  • 2139 Görüntüleme

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretici-endüstriyel-ihracatçı,ISO 500 Sıralamasında yer alan metal sektörü firmasının ERP sistemlerinin verimli ve etkinliğini sağlamak amaçlı SAP Mali işler modüllerinin düzenli işleyişini sağlamak,işleyişini geliştirmek,departmanlardan gelen talepleri SAP Sistemine entegre edebilecek, SAP FI ve CO,MM modüllerinde deneyimli,SAP Kullanıcılarına eğitim ve destek verebilecek,maliyet muhasebesine hakim,SAP Danışmanı istihdam edilecektir.

Aranan Nitelikler

- Üniversitelerin lisans seviyesinde bölümlerinden mezun(Endüstri Mühendisi,Matematik Mühendisi,Bilgisayar Mühendisi,İstatistik,İşletme bölümlerinden),
SAP SD modüllerinin kullanıcılarına eğitim ve danışmanlık verebilecek,
- SAP danışmanı olarak en az 7 yıl uygulama ve uyarlama deneyimi olan,
- Sipariş, fiyatlandırma, teslimat, fatura, müşteri kredi limiti ve EDI entegrasyon süreçlerine hakim, 
- ERP sistemlerinin dış sistemlerle entegrasyonunu kapsayan projelerde görev almış ve bu süreçlerin tasarımı, koordinasyonu ve yönetimi için gerekli teknik yetkinliğe sahip,
- Analitik düşünebilen, çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Proje yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen MM, FI ve CO modüllerinde bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, 
- İş birimleri ile uyum halinde çalışıp ihtiyaç analizlerini yapmak ve gelen talep/arızaları önceliklendirerek çözmek veya çözülmesi için gerekli koordinasyonu sağlamak,  Sorumlu olduğu uyarlama veya geliştirme çalışmaları ile ilgili test senaryolarını belirleyerek birinci testleri yürütmek ve kullanıcı testleri için planlama ve yönlendirmeleri yapmak,
- E-fatura, e-irsaliye vb. e-dönüşüm ve EDI entegrasyon süreçlerini yönetmek ve teknik destek vermek,
- Dış kaynak desteği ile yürütülecek projelerde teknoloji danışmanları ve şirket çalışanları arasındaki iletişim ve koordinasyonu sağlamak,
- Teknik ve kullanıcı dökümanlarını hazırlamak, SAP kullanıcılarına eğitim ve destek vermek, 
- Maliyet Muhasebesi konularına ve Mali İşler süreçlerine hakim,
- Aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan,
-Tercihen İstanbul Anadolu Yakası,Gebze,İzmit ikametli olmak,       

  NOT:
ÖZGEÇMİŞLERİ FOTOĞRAFSIZ VE ADRES BİLGİLERİ YETERSİZ ADAYLARIN MÜRACATLARI DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

 Firmamız aracılığı ile iş arayan adayların özgeçmişleri ve müracat formunda belirtilen; Kimlik,Eğitim-Mezuniyet gibi bilgilerin İŞKUR KRİTERLERİ gereği resmi evrak ile teyidi ve iş müracatı esnasında firmamıza ibrazı   gerekmektedir.

"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ" Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

ONLİNE DİZAYN TEKSTİL SAN.TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Dün
Oğuz Fenbilimleri Eğitim Kurumları
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
INDEO KURUMSAL BILGI TEKN.TIC.LTD.STI.
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
TARİHİ SAFRANBOLU FIRINI
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
GENA YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT YATIRIM SANAYİ DIŞ TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
GENA YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT YATIRIM SANAYİ DIŞ TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
TARABYA AEC EĞİTİM HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Son 1 Hafta
MOBILCODE YAZILIM OTOMASYON
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

       2007 DE KURULAN FİRMAMIZ; 2008 DEN BERİ İŞKUR ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.NİTELİKLİ PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERİLMEKTEDİR.

       SANAYİ İLK 500 VE İKİNCİ 500'DE YER ALAN ÜRETİCİ FİRMALAR İLE İHRACAT 1000 SIRALAMASINDA YER ALABİLEN ÜRETİCİ-ENDÜSTRİYEL-ENTEGRE-İHRACATÇI FİRMALARIN NİTELİKLİ PERSONEL TEDARİKİNDE BULUNMAKTAYIZ.

KURUMSAL FİRMALARDA, ÖZELLİKLE MÜHENDİSLİK-DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA DEPARTMANLARINA EN HIZLI ŞEKİLDE NİTELİKLİ PERSONEL TEMİN ETMEYE YOĞUNLAŞMIŞ BULUNUYORUZ.


AYRICA ÜST DÜZEY YÖNETİCİ(EXECUTİVE) POZİSYONLARIN KARŞILANMASINDA 13. YILI DOLDURAN FİRMAMIZIN SAHA-SEKTÖR VE MESLEK DENEYİMİMİZİ EN  ETKİLİ ŞEKİLDE DIŞ KAYNAK KULLANIMI OLARAK MÜŞTERİLERİMİZLE PAYLAŞMAKTAYIZ.

DEMİRÇELİK VE DEMİRDIŞI METALLER-OTOMOTİV-TEKSTİL-MAKİNA-LOJİSTİK SEKTÖRLERİNE ÇOK DAHA HIZLI NİTELİKLİ PERSONEL TEDARİKİNDE SEÇME YERLEŞTİRME FAALİYETLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR.

ÜRETİCİ-ENDÜSTRİYEL-ENTEGRE-İHRACATÇI FİRMALARIMIZIN GÜVEN-DESTEK VE İŞLETMELERDE ANA UNSURLARI TEŞKİL EDEN NİTELİKLİ PERSONELLERİN KARİYER PLANLAMASINDA FİRMAMIZI TERCİH ETMELERİ DESTEK VE GÜVENLERİ İLE 13.YILIMIZI DOLDURMANIN SEVİNÇ VE GURURUNU TÜM İŞVEREN-İŞGÖRENLERLE PAYLAŞMAKTAN MUTLUYUZ.SİZLERLE NİCE 10 YILLARA ULAŞABİLME HEYECAN VE ÜMİDİNİ TAŞIMAKTAYIZ.

BU HEYECAN VE ARZU İLE ÜLKEMİZİN MUASIR MEDENİYETLER SEVİYESİNİ YAKALAMASI VE YAŞAM KALİTESİNİN,REFAH DÜZEYİNİN ARTMASI,KONULAN İHRACAT HEDEFLERİ İLE,DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ İLK 10 EKONOMİSİ ARASINA GİRMESİ HEDEFLERİ SÜRECİNDE KATKIDA BULUNDUĞUMUZ İNANCINDAYIZ.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları