Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İş Tanımı

*TALEPLERE,MALZEME DOKÜMANLARINA VE SATIN ALMA SÜRESİNE UYGUN OLARAK TEKLİF ALMAK,TEKLİFLERİ DEGERLENDİRMEK ,PAZARLIK YAPMAK,SİPARİŞ VERMEK VE SİPARİŞLERİN ZAMANINDAGELMESİNİ SAGLAMAK.*ELEKTRONİK MALZEMERLE İLGİLİ DÜŞÜK MALİYETLİ ALTERNATİF BULUNMASI İÇİN ARAŞTIRMALAR YAPMAK.*TAKİBİNDEKİ SİPARİŞLER İÇİN ÖDEME VE YÜKLEME BİLGİLERİNİ OLUŞTURMAK ,LOJİSTİK İŞLEMLERİNİN YÜRÜLTÜLMESİ İÇİN GEREKLİ KOORDİNASYONU SAGLAMAK.*YURT İÇİ ,YURT DIŞI ÜRETİCİ VE SATICI FİRMALARLA GÖRÜŞMELER YAPMAK VE UYGUN FİRMALARLA ÇALIŞILMASINI SAGLAMAK.

Aranan Nitelikler

*YÜKSEKOKUL VEYA ÜNİVERSİTELERİN İDARİ BİLİMLERE AİT BÖLÜMLERİNDEN VEYA MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNDEN MEZUN,*ELEKTRONİK VE MEKANİK MALZEME SATIN ALMA KONUSUNDA DENEYİMLİ,*ELEKTRONİK BİLGİSİNE SAHİP,*YURT DIŞI GÖRÜŞMELERİ İÇİN YETERLİ SEVİYEDE İNGİLİZCE BİLGİSİNE SAHİP,*DIŞ TİCARET SÜREÇLERİ KONUSUNDA BİLGİLİ,*TEDARİKÇİ SEÇİMİ VE PERFORMANS DEGERLİNDİRMESİ YAPABİLECEK,*TERCİHEN LİKOM PRESTO KONUSUNDA BİLGİLİ,*MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM,*İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI ,EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN,*YENİLİKLERE VE ÖGRENMEYE AÇIK,*SORUMLULUK ALABİLECEK ,SONUÇ VE SÜREÇ ODAKLI ÇALIŞACAK,*ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Ankara
Dün
BCS BİRLEŞİK ÇÖZÜM SERVİSLERİ YÖNETİM DESTEK TİCARET A.Ş.
Ankara
Dün
Sınav Eğitim Kurumları
Ankara - Çankaya
Dün
TÜRK HIZLANDIRICI VE IŞINIM LABORATUVARI
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

NETELSAN ELEKTRİK ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş.

-Sektöründeki faaliyetlerine 1989 yılında başlayan Netelsan, bina iletişim sistemleri ve sensörlü aydınlatma armatürleri üzerine ürünlerinin Ar-Ge’si, tasarımı ve üretiminin tamamını kendi bünyesinde yapan nadir firmalardan biridir.  Türkiye geneline yayılmış satış ve servis ağı, Ar-Ge’ye verdiği önem ve bina elektroniği alanındaki deneyimi sayesinde Netelsan  bugün Türkiye’nin sektöründeki lider firmalarından biri haline gelmiştir.

-Yenilikçi ve öncü yapısıyla yurtdışına ihraç yapan ve markasıyla tercih edilen firmamız çalışmalarında tamamen sizlerden aldığı güven ve %100 yerli kaynak kullanarak kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kalite Politikamız;

-Netelsan için kalite bir yaşam tarzıdır. İşletmemizin her noktasında olması gereken ve olan bir kavramdır. Kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışını yaşatmak, şirketin tüm organlarına aşılamak ve devamlılığı sağlamak bizim ana görevimizdir.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları