Satınalma Elemanı

Tekirdağ
  • 6.12.2022
  • 100 - 200
  • 2659 Görüntüleme

İş Tanımı

GÜNÖZ TEKSTİL Satınalma  departmanında çalıştırılmak üzere Satınalma Elemanı alınacaktır.

Aranan Nitelikler


En az lise veya üzeri okullardan mezun,
İleri derece bilgisayar bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen en az bir satın alma/muhasebe programı bilen,
Tercihen Satın alma alanında tecrübeli,
Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,
Dinamik, takım çalışmasına yatkın,
Etkin iletişim ve müzakere becerisi yüksek,
Sonuç ve maliyet odaklı, analitik ve problem çözme becerisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  

İŞ TANIMI:
Talep edilen her türlü ekipman/malzeme ve hizmet için piyasa ve fiyat araştırması yapılarak en uygun tedarik kaynaklarının belirlenmesi,
Bölümlerden açılan satın alma taleplerinin sistem üzerinden çekilip; satın alma, faturalandırılma/ödeme, nakliye süreçlerinin takip edilmesi ve ilgili bölüme malzemenin teslimi,
Alınan ürünlerin fatura/irsaliye birleştirilmesinin yapılması,
Haftalık olarak satın almayla ilgili ödeme yapılacak tedarikçilerin kontrolünün yapılarak muhasebeye/finansa bildirilmesi.
Departman raporlarını ve sunumlarını hazırlamak.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

GÜNÖZ TEKSTİL

-Günöz Tekstil ve Kimya İşletmeleri San. ve Tic. Ltd. Şti 1996 yılında kurulmuştur. 33.000 m2 kapalı alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamızda 600’ün üzerinde kişiye iş imkânı sunulmaktadır. Üretim tesisimiz 65 ton / gün bobin boyama, 4 ton / gün çile boyama ve 30 ton / gün büküm kapasitesine sahiptir. Günöz Tekstil, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere yurtdışındaki konfeksiyon ve yurtiçindeki ihracatçı konfeksiyon firmalarına ham iplik ve boyalı iplik tedarik etmektedir.

-Firmamız üretim ve işlem proseslerinde kullanılan kimyasal hammadde vemalzemeler insan ve çevre sağlığına duyarlı ve bundan dolayı Oeko-Tex 100 belgesi ile 2002 yılında belgelendirilmiştir. 2009 yılında; %100 Organik Pamuk ile iplik boyama proseslerini gerçekleştirebilmek için gerekli şartlar oluşturulmuş, şartların uygunluğu Control Union Certifications firması tarafından Global Organic Textile Standard GOTS Sertifikası ile belgelendirilmiştir.

-Günöz Tekstil ve Kimya İşletmeleri San. ve Tic.Ltd.Şti  kurulduğu ilk günden itibaren müşteri taleplerini ve beklentilerini ön planda tutan bu beklentileri en iyi şekilde karşılayan, teknolojiyi yakından takip eden ve AR-GE çalışmalarına büyük önem veren, maliyet düşürücü ve kârlılığı arttıran çalışmaları ön planda tutan bir görev bilinciyle hareket etmektedir. Firmamız günümüzün ihtiyaç ve gerekleri düşünülerek en son teknolojiyi kullanmakta ve kendi ihtiyaçları doğrultusunda kendi makinelerini üretmektedir. Amacımız iplik boyamada en iyi kaliteyi sunmak ve sürekli artan bir müşteri memnuniyeti oluşturabilmektir. Çevre dostu fabrikası ile çok yakın bir gelecekte attığı su ile bütün boyamalarını gerçekleştirecektir. Teknolojik ve çevre dostu düzenlemeleri ve yaptığı yatırımlar ile Günöz Tekstil sektörünün en önemli firmalarından birisi olmuştur.

VİZYONUMUZ – MİSYONUMUZ
  • Değişen koşullara uyum sağlayarak devamlı gelişen, üretimde en son teknolojileri kullanarak üretim kalitesini arttıran, üretim maliyetini düşüren, çalışanları ve toplum için değer yaratan, verimli çalışan, çevreye önem veren, tüm ihtiyaçlara zamanında cevap veren bir şirket olmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak Günöz Tekstil’in temel ilkesidir.
  • En kaliteli ürünü en düşük maliyette üreterek, pazar payı ve üretimimizi devamlı geliştirerek, sektörde lider olarak kalmaya devam etmek ve bunu sürekli geliştirerek sürdürmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları