Satış Pazarlama Müdürü

Ankara
  • 28.10.2020
  • 100 - 200
  • 1562 Görüntüleme

İş Tanımı

Genel Müdürlüğümüz bünyesinde çalışmak üzere,

- Reklam ve pazarlama biriminin ile birlikte çalışarak ciro hedeflerini gerçekleştirme,

- Kurum çatısı altında hizmet veren kendi sorumluluk alanı içine giren tüm şube ve hizmet noktalarında, öğrenci kayıt sayılarının artışının planlanması, yıllık hedeflerin belirlenmesi ve bütçe planlamalarının yapılması

- CRM biriminin ile çalışarak kendi sorumluluk alanı içindeki şubelerden ciro kaybının engellenmesi,

- Yeni şube açılışı ve / veya mevcut şubelerin taşınmasında şartname/sözleşme süreçlerinin yönetilmesi ve bu alanda kendisine tebliğ edilecek görevlendirmelerin tam ve eksiksiz yapılması,

- Yeni projeler için proje değerlendirmelerinin ve fizibilite çalışmalarının yapılması,

- Sektörle ilgili pazar / rakip analizinin yapılması ve çalışmaların koordine edilerek raporlamaların yapılması,

- Bağlı olduğu departman ve yöneticiler tarafından talep edilen tüm çalışmaların yapılması

Aranan Nitelikler

İş geliştirme alanında en az 5 yıl tecrübeli,

Reklam ve pazarlama konusunda deneyimli,

Satış geliştirme ve mantığı alt yapısına hâkim

Araştırma, planlama, organizasyon, koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,

Raporlama ve analiz etme becerilerine sahip,

Zaman yönetiminde etkili, planlı ve disiplinli,

Yurt içi seyahat engeli olmayan,

İyi derecede Microsoft Office Programlarına hâkim olan

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

CECELİ OKULLARI
Ankara
23.10.2020
Ankara - Çankaya
03.06.2020
ÖZPOR YALITIM AMBALAJ İNŞAAT TUR. YAT. SAN. TİC. A.Ş.
Ankara
Bugün
TRİBAL SAHADA PAZARLAMA
Ankara
Bugün
Belgesert uluslararası belgelendirme hizm.ltd.şti.
Ankara
Bugün
TRİBAL SAHADA PAZARLAMA
Ankara
Bugün
TRİBAL SAHADA PAZARLAMA
Ankara
Bugün
FABBRICA MOBİLYA
Ankara
Bugün
Ankara
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa, Diyarbakır, Kayseri, Kocaeli, Samsun, Tekirdağ, Şanlıurfa
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Ortadoğulular Eğitim Kurumları

ORTADOĞULULAR EĞİTİM KURUMLARI

-Sadece bir iş değil, bir meslek icrası, sorumluluk icrası anlayışıyla eğitimde 2002 yılından beri varolmanın haklı gururunu yaşayan bir markayız. 2002 yılında Ankara’da “Bir Öğretmen Kuruluşu” olarak faaliyete geçen Ortadoğulular Eğitim Kurumları, Ankara’nın tüm semtlerinde açtığı şubelerle bölgenin en yaygın eğitim kurumları arasında ilk 5’e girme başarısını elde etmiştir.

-“Her insan bir dünyadır” anlayışıyla üzerimize aldığımız sorumlulukların farkındalığını hizmet kalitesine aktaran Ortadoğulular Eğitim Kurumları, hayatlara başarılı dokunuşunun karşılığını yerleştirme sınavları sonucu elde edilen derecelerle kanıtlamaktadır.

-Ortadoğulular ailesi olarak tüm birimlerimizle birlikte eğitimi ciddi bir sorumluluk olarak algılıyoruz. Bir öğretmen kuruluşu olarak da eğitimin içinden gelen uzman öğretmen kadromuzla velilerimize, öğrencilerimize verdiğimiz sözleri hassasiyetle yerine getirmenin mücadelesini veriyoruz.

-Ülkemizin ve milletimizin geleceğinde önemli yapı taşları olarak çocuklarımız, velilerimiz ve tüm Ortadoğulular ailes bireyleri Türkiye’nin yükselen değeri olarak yeni eğitim modelleriyle kendimizi çağa-dünyaya uyarlıyoruz.

VİZYONUMUZ;
  • Dünyaya açık, akademik alanda yetkin bireyler yetiştirebilen, etkin yabancı dil eğitimi yapabilen, spor, kültür ve sanat alanında çeşitli imkânlar sunarak öğrencilerinin ilgi ve beceri gelişimini sağlayabilen bir eğitim kurumu oluşturmak için yola çıktık. Öğrencilerin bilgiye ulaşmayı bilen ve bilgiyi işleyerek hayata geçirebilen, bilgi teknolojilerini etkin biçimde kullanabilen,  kurumlarımızda iletişim becerilerini kazanmış, çağdaş bireyler olarak yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Uluslararası standartlarda güçlendirilmiş özgün eğitim modelimiz ile öğrencilerimizin doğru bilgiye ulaşmalarında rehberlik ederek, gelişmeye ve yeniliklere açık, farklılıklara saygılı, çoğulcu değerleri benimsemiş kişiler olarak Ortadoğulular öğrencisi farkındalığını ve birey kimliğini taşımaları önceliğimizdir.
MİSYONUMUZ;
  • Ortadoğulular zengin ve çeşitlendirilmiş bir eğitim programı ile ülke ve dünya koşullarına uyum sağlayan, öz saygısı güçlü, problem çözme ve karar verme becerileri gelişkin “dünya vatandaşı” seçkin bireyler yetiştirir. Kuruluşumuzdan bu yana üzerinde yükseldiğimiz değerler ışığında kurum kültürümüzü sahiplenen, evrensel normları benimseyen ufku geniş, özgüveni yüksek bireylerin “yaşam boyu başarı ”yolculuklarının temellerini atar.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları