Satış Pazarlama Uzmanı / Ürün ve Proje

Konya
  • 10.09.2021
  • 100 - 200
  • 3749 Görüntüleme
AKINSOFT Satış Pazarlama Uzmanı / Ürün ve Proje  İş İlanı

İş Tanımı

Türkiye’de Yazılımın Öncüsü AKINSOFT Dinamik Kadrosuna Değer Katacak,Sürekli artan müşteri talepleri doğrultusunda geliştirilen yazılımlarımızın, satış, pazarlama ve gelişimine yön verebilecek takım arkadaşları aranıyor.


Yeni bir ürün veya hizmeti pazarlama konusunda fikir üretebilen, içerik üretimi için konsept oluşturabilecek,Kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek, karşılanmasını sağlamamıza yardımcı olabilecek.Hedef kitle analizi yapabilen, potansiyel müşterileri belirlemek konusunda ve yapılacak ortaklaşa çalışmalara katılabilecek,Doğru kanalları kullanarak ürünlerin hedef kitleye ulaşmasına yardımcı olabilecek,Pazarlama ve tasarım ekipleriyle iş birliği yaparak görsel seçimi yapabilecek,Ekip ve takım çalışmasına uyumlu, sonuç odaklı takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Ön Lisans/Lisans)
*İş raporlaması yapabilen,
*Ürün yönetimi konusunda deneyim sahibi (tercihen),
*Analitik düşünen, dinamik, sorumluluk sahibi, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek,
*İletişim ve yönetim becerisi güçlü.Ms Office (word, excel, power point, outlook)programlarını etkin kullanabilen,
*B sınıfı ehliyet sahibi,aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan,
*Konya ilinde ikamet eden/edebilecek olan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

HİLMİ BEKEN TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ
Konya, Nevşehir, Aksaray, Karaman
Bugün
Konya
Bugün
Konya
Bugün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
Türkiye
Bugün
Konya
Bugün
Türkiye
Bugün
İzmir, Antalya, Denizli, Bursa, Aydın, Konya
Son 1 Hafta
Konya
Bugün
COLDWELL BANKER DİNAMİK
Konya
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

AKINSOFT

-Akınsoft, Türkiye merkezli yerli yazılım şirketidir. ERP ve sektör bazlı yazılımları bulunmaktadır. Yazılım alanında başta Wolvox ERP ve CafePlus programları gelmektedir. Aynı zamanda insansı robot ve yazılımları alanında çalışmaları bulunmaktadır.

-Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel iş anlayışımız, genç ve dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, ilkelerimizden asla taviz vermeyen yapımız ve dünya çapında yaptığımız çalışmalarla birçok platformda zirvede yer almayı başardık.

-Biz AKINSOFT olarak kurulduğumuz gün 28 yıllık vizyonlarımızı belirledik.

-2000, 2005, 2010 ve 2015 vizyonlarını başarıyla tamamlayan firmamız, 2023 vizyonunu hayata geçirmek için de çalışmalarına hız verdi. İnsanlık için en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz ve kalitemizden faydalanacak, başarısını AKINSOFT yazılımları ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

-Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz, Programlama, Kalite Kontrol ve Ar-Ge Departmanlarının üstün performansı ile sürekli yeni alanlar için yeni yazılımlar üretiyor. Ürettiğimiz yazılımları tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, Bayi Ağı'mızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. AKINSOFT bünyesine katılan yeni Çözüm Ortaklarımız ve Son Kullanıcılarımız ile çığ gibi büyüyoruz.

-Biz, Çözüm Ortaklarımız, Çalışanlarımız ve Son Kullanıcılarımıza kısacası AKINSOFT Ailesi'ne inanıyoruz. Biz 25 yıldır birliğimizden gelen gücümüze güveniyoruz.

MİSYONUMUZ
  • Müşterilerimize en iyi hizmeti ve desteği sunmak adına, ülkemizde ve tüm dünyada AKINSOFT Çözüm Ortağı Ağı'nı kurmak ve tüm sektörlere yüksek teknoloji ulaştırmaktır.
VİZYONUMUZ
  • “İnsana ve İnsanlığa Değer Verilmeyen Köşe Kalmasın!” ilkesini prensip edinerek ülkemizde yüksek teknolojinin öncüsü olmak ve dünyaya AKINSOFT olarak ‘biz de varız’ demektir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları