Satış Temsilcisi

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu
  • 21.02.2023
  • 0 - 50
  • 1222 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketin Kalite Politikası ve Kalite Hedefleri doğrultusunda çalışır. Yurtiçi satış politikaları ve Pazar imajıyla ilgili üst yönetime bilgi verir. Müşterilerinin rutin ürün ya da özel proje taleplerini alır, bu talepleriyle ilgili teklifleri hazırlar ve takibini yapar. Müşterinin numune talebi olduğu durumlarda -rutin ürünler için- numuneyi hazırlar ve gönderilmesini sağlar, -yeni projelerde- Kalite Kontrol Departmanıyla iş birliği içerisinde numunenin gönderilmesini sağlar. Müşteri siparişlerini prosedürde belirtildiği gibi alır, Sipariş İmalat Dosyasına işler ve gerekli duyuruları yapar. Satış faaliyetleriyle ilgili periyodik olarak performans raporu hazırlar ve bağlı bulunduğu Genel Müdür’e bildirir. Ürün yelpazesinin geliştirilmesiyle ilgili ürün verilerini oluşturur ve Genel Müdür’e sunar. Müşteri portföyünün geliştirilmesiyle ilgili çalışmalar yapar ve Genel Müdür’e sunar. Mevcut ve potansiyel müşterileri ziyaret eder. Satış anlaşmalarını takip ederek, müşterilerden tahsilat yapılması konusunda Muhasebe departmanına destek olur. Tekrar kullanılacak koli, palet, tava takibini yapar ve 2 haftada bir müşterilerle bu konuda mutabakat sağlar. Müşteri iadeleriyle ilgili süreci yönetir ve Genel Müdür’e her türlü bilgiyi sağlar. Müşteri şikayetlerini alır ve müşteri memnuniyetini sağlamak üzere çözüm üretilmesini sağlar.

Aranan Nitelikler

Mühendislik ,Pazarlama, İşletme Yönetimi önlisans, tercihen İİBF lisans bölümlerinden mezun,Tercihen  yurt içi / yurt dışı  satış konusunda  tecrübeye sahip,İkna, müzakere, pazarlık becerileri gelişmiş,İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş,Dış görünüşüne önem veren, kurumsal temsil kabiliyeti yüksek,Sabırlı ve özverili çalışmayı ilke edinmiş,.Tercihen İngilizce bilen,Bilgisayar ve ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, tercihen kurumsal kaynak yazılımları üzerinde çalışmış,Seyahat engeli olmayan, esnek gün ve çalışma saatlerine uyum gösterebilecekErkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayanniteliklerine haiz olması öngörülmüştür.

İncelediğiniz ilan Afetzede İstihdam Projesi kapsamında yayınlanan bir ilandır. Projenin doğru kişilere destek sağlayabilmesi için başvuru sürecinde “Afetzede Belgesi” ibrazı zorunludur. Afetzede ibrazı olmayan başvurular geçerli sayılmayacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Zip Yazılım Bilişim Teknoloji ve Ticaret Limited Şirketi
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
peak tours anonim a.ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya
17.02.2023
Inprime Yazılım ve Danışmanlık Tic. Ltd.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
SANMARK İLAÇ GIDA VE MAKİNA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
21.02.2023
BUĞRA PERAKENDECİLİK VE MAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan, İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar, Bursa - Osmangazi
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Plaset plastik ve ambalaj sanayi