SATIŞ UZMANI

Antalya
  • 30.12.2022
  • 0 - 50
  • 831 Görüntüleme

İş Tanımı

Yapı- inşaat ve Mobilya malzemeleri konusunda deneyimli,
Sunum yeteneği yüksek, insan ilişkilerinde başarılı,
Analitik düşünme becerileri kuvvetli,
Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
Seyahat engeli bulunmayan,
Homofis çalışabilecek Satış Uzmanı

Aranan Nitelikler

Yapı ve Mobilya sektörünün lider kuruluşlarından birisi olan şirketimizin, Antalya ve Akdeniz Bölgesine hakim, Homofis olarak görevlendirilmek üzere Satış Uzmanı aramaktayız. Akdeniz Bölgesinde potansiyel müşteri grubunu tespit etmek ve bu doğrultuda tüm pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek, satış faaliyetlerinin planlanmasına katkı sağlamak ve tanımlanan bölgede aktif satış yapmak.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

AYDOĞANLAR OTOMOTİV SAN. VE TİC.A.Ş.
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Ay
Bağdat Pazarlama Tic. Ltd. Şti.
Antalya
Son 1 Ay
Antalya - Konyaaltı
Son 1 Ay
HOTRAIN Otel ve Restoran Eğitimleri
Antalya
Bugün
Antalya - Kepez
Bugün
HOTRAIN Otel ve Restoran Eğitimleri
İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Bugün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Balıkesir
Bugün
Arkadaşını Tavsiye Et uygulaması kapsamında Finansbank A.Ş
Türkiye
Bugün
Türkiye
Dün
MEDEX ELEKTRONİK TİCARET VE HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

İDEAL KABİN

-İdeal Kabin müşterilerine sunduğu zengin ve üstün kaliteli ürün yelpazesi sayesinde yılladır sektörün önde gelen markalarından biri olmuştur. Kompakt laminat compact laminate malzeme ile üretilmiş wc kabinleri cubicle systems, duş sistemleri, soyunma dolapları, tezgâh sistemleri, pisuar bölmeleri, kompakt masa tablaları ve buna ek olarak ıslak hacim ekipmanlarında her türlü renk ve model seçeneklerine ulaşabileceğiniz geniş seçenekler sunuyoruz.

-Şirketimiz uyguladığı bütün projelerdeki detaycı yaklaşımıyla yapı ve mobilya sektöründe motive edici sonuçlara ulaşmayı hedef olarak belirlemiş ve toplam kalite yönetimi ile devamlılık gösteren, kabul ve tercih edilir sonuçlara ulaşmıştır.

-1993 yılından itibaren ürün kalitemizi sürekli artırarak müşteri profilimizi zenginleştirirken, siz müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazemizi geliştirmeye devam ettik. Zaman içinde imal ettiğimiz ürünleri sınıflandırarak, konusunda uzmanlaştığımız ürünlerimizin satışlarını artırmayı ve sektördeki liderliğimizi sürekli ve kalıcı kılmayı hedefledik.

-İdeal Kabin, uzun yıllar yapı sektöründe uzman ve tecrübeli ekibiyle imza attığı başarılarla adından söz ettirmiş ve güvenle tercih edilen bir marka olmuştur ve olmaya devam edecektir. Projelerinize estetik bir görünüm kazandırmak ve zamanında teslim prensibimizden asla ödün vermeyerek memnuniyetinizi daimi kılmak en büyük hedeflerimizdendir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları