Satış Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası
  • 06.05.2021
  • 0 - 50
  • 968 Görüntüleme

İş Tanımı

Zincir market lojistiği alanında faaliyet gösteren Grup Firmamızda görevlendirilmek  üzere, aşağıdaki niteliklere uygun Satış ve pazarlama sorumlusu arıyoruz.

Firma hedef ve politikalarına uygun olarak sahada ihtiyaç duyulan çözümün ve ürünlerin müşterilere tanıtımını ve satışını yapmak, Şirket satış politikası ve stratejileri doğrultusunda mevcut müşteri portföyünü korumak ve yeni müşteriler kazandırmak, Düzenli müşteri ve ürünlerin dağıtıldığı depo ziyaretleri gerçekleştirmek, ürün ve kampanyalardan müşterileri haberdar etmek, Sorumlu olduğu bölge için satış potansiyelini analiz etmek, rekabet uygulamalarını takip etmek, satış arttırıcı faaliyetleri önermek ve kabul gören önerilerin gerçekleşmesini sağlamak, Günlük iş planını oluşturmak, aylık, haftalık satış ve ziyaret raporu hazırlamak, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek..

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Saha Satış alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, Sahada çalışmayı seven, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Çalışma disiplinine sahip, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
SECOM GÜVENLİK - MERKEZ ALARM
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
KOPITEK KOPYALAMA SİSTEMLERİ
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Son 1 Hafta
PAPATYA MOBİLYA SAN.TİC.LTD.
İstanbul Anadolu Yakası, İzmir
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa, Mersin(İçel), Adana, Antalya, Edirne, Kocaeli
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
SEEWORLD TÜRKİYE
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Türkiye
Son 1 Hafta
DİPA YÖNETİM DANIŞMANLIĞI ARAŞTIRMA HİZ.REK.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

AKKAR NAKLİYAT DIŞ TİCARET A.Ş

Tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz şekilde sunulduğu bir firma olarak faaliyet gösteriyor. Uzman kadrosu, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağı ile tam hizmet politikası güden organize bir firma olarak yapılanıyor.

Sektöründeki tecrübelerimizden hareketle yakaladığımız hizmet kalitesini her alanda korumayı amaç edinmiş yapımız ve siz değerli müşterilerimizle uzun soluklu çalışma arzumuz, bizleri her zaman daha iyiyi gerçekleştirmeye sevk etmektedir.

Gerek sahip olduğumuz uzman kadromuz gerekse araç ve makine parkurumuzla kaliteli hizmet anlayışından şaşmayan hizmet politikamız ile insana ve doğaya saygılı çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları