Satış ve Tanıtım Sorumlusu

 • 27.03.2021
 • 100 - 200
 • 7565 Görüntüleme
KUTMAN ŞARAPLARI Satış ve Tanıtım Sorumlusu İş İlanı

İş Tanımı

Kutman Şarapları, 700 dönüm bağ alanı, 8 dönüm üretim tesisi ve başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin birçok şehrinde bulunan merkez ofis ve depoları ile sektörün önde gelen şarap üretim firmalarındandır.  

Tekirdağ / Mürefte'de bulunan şarap müzemiz ve tesisimizde, misafirlere aile tarihçesi, üretim ve ürünler hakkında gerekli bilgileri verebilecek Satış ve Tanıtım Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Genel Nitelikler;

 • Perakende satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
 • İçecek servis ve genel servis kuralları konusunda teorik bilgiye ve pratik beceriye sahip
 • Dinamik , pozitif , misafir memnuniyetine önem veren
 • Dış görünüş ve kişisel hijyene önem veren
 • Öğrenmeye açık 
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya min 2 yıl tecil ettirmiş
 • Vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek
 • Tercihen Şarköy/Mürefte veya çevresinde ikamet eden,

Satış ve Tanıtım Sorumlusu takım arkadaşları arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ASMAR HOLDİNG A.Ş.
Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çorlu
Dün
ÖZKAYNAK MADEN SUYU TİCARET LTD ŞTİ
Tekirdağ - Çerkezköy
26.03.2021
Türkiye
Bugün
Fibernet Avrupa Fiber Çözüm Merkezi TURKCELL SUPERONLİNE
Tekirdağ, Edirne, Tekirdağ - Çorlu
Dün
Fibernet Avrupa Kurumsal Çözüm Merkezi TURKCELL SUPERONLİNE
Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Çorlu, Kırklareli, Edirne
Dün
Hedef Evim
Türkiye
Son 1 Ay
Türkiye
Son 1 Ay
ARMASAN AMBALAJ A.Ş.
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Ay
British Town Dil Okulları
Konya, Bursa, Kütahya, Eskişehir, Kocaeli, Türkiye
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

KUTMAN ŞARAPLARI

-Kutman Şarapları 1896 yılında Ali Paşazade Ahmet Efendi'nin girişimiyle başlayan, dört kuşaktır ailede devam eden bir serüvenidir. Bu serüven hala başladığı ilk kasabada; üçüncü kuşak A. Adnan Kutman ve dördüncü kuşak F. Tunç Kutman'ın özverili çalışmalarıyla Mürefte’de devam etmektedir. Hem yaklaşık 300 dönümlük kendi bağlarından, hem de ülkemizin coğrafi ve iklimsel çeşitliliğini avantaja çevirerek, farklı illerden toplanan üzümleri özenle işleyen Kutman Şarapları, her yeni kuşakla bilgi birikimine yenilerini eklerken, ailenin tutkusunu da sürdürmeye devam etmiştir.

-Şarap üretiminde çok önemli iki faktör vardır. Birincisi bilgi ve deneyim, ikincisi de kaliteli ve vasıflı şaraplık üzümün sağlanmasıdır. Bağcılığın öneminin bilincinde olan Kutman Şarapçılık, sadece tek başına aile fertleriyle değil aynı zamanda artık bir aile olduğu çalışanları ile bağdan gelen kaliteyi, gelişen teknoloji ve yöntemlerle aynı kalitede bir şaraba dönüştürmek için hep birlikte uğraş vermektedir.

-Temel kural şudur; her üzümden şarap olur ama her üzümden kaliteli şarap olmaz. Bu yüzden Kutman Şarapları dünyanın sayılı ve en tutulan şaraplık üzümleri olan Cabernet Sauvignon, Merlot, Syrah ile Chardonnay ve Sauvignon Blanc gibi üzüm türlerini yetiştirmekte ve bu alanlarda elde ettiği üzümleri, şaraplarında kısmen monosepaj (tek üzüm cinsinden üretilen şarap), kısmen de kupaj (harman) olarak başarı ile kullanmakta ve tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

-Tabii ki, ülkemizde Anadolu’nun çeşitli yörelerinde yetişmekte olan değişik yerli üzüm türleri de şaraplarımızın harmanı içerisinde yerlerini almaktadırlar. Kırmızı şaraplık olarak, Trakya bölgesinin Şenso ve Karasakız türleri, Denizli’nin Çalkarası, Manisa’nın Allicante, Ankara’nın Kalecik Karası, Elazığ ve Diyarbakır yörelerinin Öküzgözü ve Boğazkere üzümleri, beyaz şaraplık olarak da Nevşehir Bölgesi’nin Emir, Manisa’nın Sultaniye, Trakya’nın artık yerli sayılan türü Semillon üzümleri şaraplarımızın harmanında vazgeçilmez unsurlardır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları