Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Sevkiyat Şoförü
Altunbaş Sanayi A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
Mağaza Satış Temsilcisi
Altunbaş Sanayi A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
Müşteri Temsilcisi ve Sevkiyat Personeli
Altunbaş Sanayi A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
Satış ve Pazarlama Bölge Temsilcisi
Altunbaş Sanayi A.Ş.
Ankara, İzmir...
Son 1 Ay
Satış ve Pazarlama Bölge Temsilcisi / İç Anadolu Bölgesi
Altunbaş Sanayi A.Ş.
Ankara, Çankırı...
06.10.2021
Firmanın Tüm İlanları

Sevkiyat Müdürü

Ankara
 • 25.10.2021
 • 50 - 100
 • 1265 Görüntüleme

İş Tanımı

 • Mevcut lojistik operasyonlarının verimliliği ve sürekliliğini sağlamak,
 • Depo elemanları ile diğer çalışanları koordine etmek ve eğitmek,
 • Deponun düzen, temizlik ve güvenliğini sağlamak,
 • Depo ekipman, demirbaşlarını ve firmaya ait araçların periyodik bakım-onarımlarını takip etmek,
 • Depo ve sevk işlemlerinin firmanın prosedürleri ile kalite politikalarına uygun şekilde yapılmasını sağlamak,
 • Lojistik faaliyetlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliğine uygun şekilde gerçekleşmesini sağlamak ve sisteme kaydetmek,
 • Teknik servisin sevk ve idaresini sağlamak,

Aranan Nitelikler

 • En az Lisans mezunu olmak,
 • Alanında en az 5 yıllıkdeneyimi olmak,
 • Bilgisayar ve diğer bilişim cihazlarını etkin kullanabilmek,
 • Microsoft Office programlarına hakim ve tercihen Logo bilen,
 • Erkek Adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak,
 • Planlama ve organizasyon yapabilmek,
 • İş birliği ve ekip çalışmasına yatkınlık göstermek,
 • Sorumluluk ve dikkat sahibi olmak,
 • Etkili iletişim yeteneği göstermek,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Son 1 Ay
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Ay
İLGİ GRUP YAYINCILIK LTD.ŞTİ
Ankara - Gölbaşı
Son 1 Ay
ESC DESTEK İLETİŞİM HİZ.TURZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Ankara
Son 1 Ay
ŞEKERCİLER GIDA TİCARET LTD.ŞTİ.
Ankara
Son 1 Ay
Polesie Tr Oyuncak San. Tic. ve Ltd. Şti.
Ankara
Son 1 Ay
Ankara, Ankara - Gölbaşı
01.11.2021
CITYGROSS
Ankara - Yenimahalle
01.11.2021
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
08.10.2021
uzungil şekerleme gıda san.ltd.şti
Ankara, Ankara - Yenimahalle
06.10.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Altunbaş Sanayi A.Ş.

Altunbaş Dış Tic. San. A.Ş.

-2010 yılında, Ankara’da kurulan, kara avı, balık avı, kamp – outdoor ve taktikal malzemelerin yurt içi pazarlamasını yapan bir şirkettir.

-Müşteri odaklı çalışma anlayışını temel prensip kabul eden Altunbaş, kendisini her zaman müşterilerinin yerine koyarak ticaretin genel kurallarından asla taviz vermemektedir. Altunbaş, 50 çalışanı, 16 kişilik pazarlama kadrosu ve bünyesinde bulunan araç filosu ile bayilerine hızlı ve güvenli bir hizmet vermektedir.

-Sektöründe her zaman olduğu gibi yenilikçi ve öncü olan Altunbaş, 2017 yılında yenilemiş olduğu, Ankara Tandoğan’da bulunan Genel Merkez ve Showroom, İstanbul İstoç’ta yer alan İstanbul Showroom ve Ankara Gersan sanayi sitesinde 4000 m² kapalı alana sahip sevkiyat merkezi ile siz değerli müşterilerine hizmete devam etmektedir.

-Av, Doğa ve Kamp malzemelerinde, her zaman alanında en iyiler ile çalışan Altunbaş, Dünyaca ünlü 30’un üzerinde markanın tek yetkili firma olarak, Türkiye ve bölge resmi temsilciliğini yürütmektedir. Altunbaş, 2017 yılı itibariyle ürün yelpazesinde farklı gruplarda toplamda 10.000’in üzerinde ürün çeşidi bulundurmaktadır.

-2010 Yılında Tandoğan/ANKARA adresinde Av Malzemeleri ve Av Fişeği toptan satış ve pazarlama olarak ticari faaliyetine başlamıştır. Kardeş firması olan Turaç Dış Ticaret LTD. ŞTİ. bünyesinde bulunan 30’un üzerindeki markanın Türkiye ve bölge temsilciliğini yürütme görevini üstlenmiştir.

-Aynı yıl içerisinde Alman RUAG grup ile yaptığı anlaşma ile Dünya’nın en iyi mühimmat markalarından olan ROTTWEIL, GECO ve RWS markalarını ürün çeşidine katmış ve grubun bölgesel ortağı olmuştur.

-2011 yılında Trap Skeet sektörünün Dünya Devi Fransız LAPORTE ve Fransız CYBERGUN, Japon YO-ZURI ve İngiliz GUNPOWER markalarını ithal ederek ürün çeşidini genişletmiştir. VULCAN markası ile konfeti üretimine başlanmıştır.

-2012 yılında Dünya’nın en büyük Airsoft ve Havalı markası olan Alman UMAREX ve WALTHER grubu, Kore EVANIX ve İngiliz SMK markalarının temsilciliklerini alarak havalı tüfek ve tabanca grubunda Türkiye’nin 1 numaralı pazarlama firması olmuştur.

-2013 yılında Danimarka’nın ünlü Av ve Outdoor giyim markası DEER HUNTER markası temsilciliği alınarak av outdoor tekstilinde de söz sahibi olunmuştur

-Pazarlama departmanında yeniliğe gitmiş, saha kadrosunu 6 kişiye, merkez kadrosunu 21’e çıkarmış, toplam 16 kişilik pazarlama ekibi ile sektöründe bir numara olduğunu göstermiştir.

-Altunbaş ailesi bugünlere gelmesine maddi manevi katkısı olan tüm dostlarına teşekkürü bir borç bilir. Her zaman daha iyisini sunmayı hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerimizin tüm eleştirilerine her zaman açık olduğunu ve size hizmetle kıvanç duyduğunu bildirir.

HEDEF VE İLKELER;

 •  “Müşteri odaklılık’’

-Müşterilerimizin memnuniyetini, istek ve beklentilerini her şeyin üzerinde tutar, onların eleştiri ve önerilerinden daima istifade ederiz. Bu noktada Müşterilerimiz ile sağlıklı, emin ve uzun vadeli ilişkiler kurabilmek adına nezaket kuralları çerçevesinde profesyonel ve adil olmak en çok önem verdiğimiz prensiplerimiz arasındadır. 

Vizyonumuz:

 • Bölgesel ve global çapta iş hacmimizi genişleterek sektöre katkı sağlamak bunun yanı sıra sürdürülebilir büyümeyi ön planda tutan plan ve projelerimizi hayata geçirmektir.

Misyonumuz:

 • Çalışmalarımızda mükemmeliyetçi ve proaktif bir yaklaşımla rekabet gücü ile tercih edilen, kaliteli ve güvenilir ürünler pazarlamak ve en önemlisi her zaman, gücünü aldığı ve kutsal addettiği bu topraklara gerek yatırım gerekse iş istihdamı tanzim ederek güç katmak varoluşumuzun mihenk taşıdır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları