Silivri Yatılı Bebek Bakıcısı Arıyorum

İstanbul Avrupa Yakası
  • 26.02.2024
  • Yönlendirmeli İlan

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Silivri ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


3+1 evimizde anne, baba ve 1 yaşında oğlumuzla beraber yaşıyoruz. Ben yakında yeni doğum yapacağım. Gelecek kişi 1 yaşında oğlumla ilgilenecek. Bazen yardımcı olmak için annem geliyor. Genel olarak birbirimize yardımcı olan bir aileyiz. Zaman zaman evi silinip toz almasını isteriz. Maaş 28. 000 tl.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: İstanbul(Avrupa) - Silivri
Pozisyon: Bebek Bakıcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 28000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Gaziosmanpaşa, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
KALİTE İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Güngören
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları