Sosyal Medya Stajyeri

  • 05.08.2021
  • 50 - 100
  • 1848 Görüntüleme

İş Tanımı

EDUKONSEPT KURUMSAL ÇÖZÜMLER AŞ olarak, eğitim kurumları başta olmak üzere, kurumların ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için gerekli tedarikçi arayışlarında, en doğru tercihleri doğru zaman ve doğru planlama ile sunan, tedarik zinciri yönetimi yapan, yenilikçi iş geliştirme platformuyuz.

Beşyol-Florya lokasyonunda çalıştırılmak üzere tam zamanlı üniversite stajyeri (zorunlu staj) arayışımız bulunmaktadır.

Staj sonrasında iş imkanı sunulacaktır.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı, Reklamcılık, Yeni Medya ve İletişim Sistemleri bölümlerinden mezun veya öğrenci olup devam zorunluluğu bulunmayan,
Photoshop, illustrator, After Effect, CorelDraw gibi tasarım programları hakkında bilgi sahibi,
Beşyol-Florya'ya ulaşımı rahat olan, kendini geliştirmeye açık, öğrenmeye hevesli, işini sevip sahiplenecek, stajyer çalışma arkadaşları arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BİLMAK İŞ MAKİNALARI
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ARETİAS SİGORTA DANIŞMANLIĞI
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Dün
ARETİAS SİGORTA DANIŞMANLIĞI
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
LA QUINTA BY WYNDHAM
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
Yıldız Gaz Armatürleri San.Tic.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İSTANBUL - BEYLİKDUZU -BEYKENT BİREY KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Son 1 Hafta
Sport Center Academy
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana
Son 1 Ay
16:9 Tasarım ve Fotoğraf
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Son 1 Ay
Vira Promosyon
İstanbul Avrupa Yakası - Esenler
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

EDUKONSEPT KURUMSAL ÇÖZÜMLER A.Ş.

Edukonsept; başta eğitim kurumları olmak üzere, tüm kurumsal ihtiyaçların ve taleplerin karşılanması için gerekli tedarikçi arayışlarında en doğru ve sonuca odaklı seçenekleri sunan yenilikçi bir ticari platformdur.

Kurum tarafından talep edilen ürünü, doğru zamanda, doğru yerde ve uygun maliyetlerle tüm tedarik zinciri içerisinde ulaştıran; malzeme, bilgi ve hizmet akışının entegrasyonunu sağlayan, bunun sonucunda müşteri memnuniyetini arttıracak stratejilerin ve iş modellerinin oluşmasını amaçlayan profesyonel tedarik zinciri yönetimi platformudur.

Çevresel faktörleri dikkate alan, yerel değerleri benimsemiş, saygın ve saygılı, değişim ve günümüzün hızlı gelişim standartlarını benimsemiş yatırımcılara ve yatırımcı adaylarına, işletmelere, çalışanlara ve tedarikçilere, doğru lokasyonlarda, modern ve güncel mimari konseptler geliştiren, yapılan planlamada, Ar-Ge ve uygulamalarda tüm iş ortaklarına hizmet veren yönetim danışmanlığı platformudur.

Kurumunuzun tüm ihtiyaçlarını ve taleplerini tespit ederek, en doğru ve sonuç odaklı çözümler üreten, çalıştığı kurumun doğru tercihlerle çalışmasını sağladıktan sonra, tüm yasal ve üretim tedarik sürecini işletmeci adına takip ederek, işletmeciyi sanatçı, işletmenin ise sanat eseri olarak kalmasını sağlayan360° kurumsal menajerlik platformudur.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları