Stajyer Mühendis

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş
  • 11.08.2023
  • 0 - 50
AFETZEDE

İş Tanımı

AKALMühendislik & Makine A.Ş.

1987 yılında, Türkiye’ de sanayinin göstermekte olduğu hızlı kalkınmaya paralel olarak ortaya çıkan ve hızla artan endüstri, saha, ekipman ve proses ihtiyaçlarına profesyonel olarak cevap verebilmek amacı ile kurulmuştur.

Zaman içerisinde, üretim alanlarında akışkanların transferi konusu üzerine yoğunlaşan firmamız; Vogelsang, Versa-Matic, Suma, PCM, Tuthill veya Esselent Solutions gibi her biri kendi alanında dünya lideri olan yüksek teknolojili endüstriyel makine ve ekipman üreticilerinin Türkiye distribütörlüklerini yürütmektedir.

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda uygulama noktasına özel tasarımlar geliştirerek üretimimizi gerçekleştirirken özel ürünlerimiz ve hitap ettiğimiz çok sayıda sektör ile yedek parça temini, eğitim ve satış sonrası hizmetler de dahil olmak üzere, ihtiyacınız olan mühendislik hizmetlerini yüksek kalite güvencesiyle sunuyoruz.

Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerine devam eden, ( Makine Mühendisliği,Endüstriyel Tasarım Mühendisliği,Otomotiv Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği vb.)
  • 2023-2024 döneminde staj programına devam edebilecek,
  • Organizasyon, planlama, ve takip yönü kuvvetli, 
  • Dinamik, titiz, disiplinli ve dikkatli,
  • Tasarım Programları ve Ofis programlarında bilgi sahibi
  • Tercihen İngilizce Yabancı Dili olan
  • Bu sektörde kariyer hedefi planlayan  stajyer alımları yapılacaktır.

"İncelediğiniz ilan bir stajyer ilanıdır. Öğrenilen bilgi ve teoriyi profesyonel bir ortamda pratik uygulamalara çevirebilecek deneysel bir öğrenme metodu olan stajyerlik; mesleki ve teknik eğitim bölgelerinde yer alan meslek lisesi, meslek yüksekokulları ve lisans alanında öğrenim gören öğrencilere açılan stajyer iş ilanın amacı kazandıkları bilgi ve deneyimleri pekiştirmek, görev yapacakları iş yerlerindeki sorumluluklarını, ilişkileri, organizasyon ve üretim sürecini ve yeni teknolojileri tanımalarını sağlamaktır."

İncelediğiniz ilan Afetzede İstihdam Projesi kapsamında yayınlanan bir ilandır. Projenin doğru kişilere destek sağlayabilmesi için başvuru sürecinde “Afetzede Belgesi” ibrazı zorunludur. Afetzede ibrazı olmayan başvurular geçerli sayılmayacaktır.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

YILMAZ MAKİNE SAN.VE TİC.A.Ş.
Kocaeli - Dilovası
Dün
AŞKUR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BTM BİLİNÇLİ TÜKETİCİ MAĞAZALARI
Kocaeli - Körfez, Kocaeli
Son 1 Hafta
BAŞVUR
YILMAZ MAKİNE SAN.VE TİC.A.Ş.
Kocaeli - Dilovası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BAŞVUR
İHLAS PAZARLAMA A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BAŞVUR
VEYSEL KÜTÜKLÜ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe
Son 1 Hafta
EDİRNE OTELCİLİK A.Ş. (WESTDOOR HOTEL)
Edirne - Merkez
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

AKAL MÜHENDİSLİK VE MAKİNA A.Ş.

AKAL Mühendislik & Makine A.Ş.1987 yılında, Türkiye’ de sanayinin göstermekte olduğu hızlı kalkınmaya paralel olarak ortaya çıkan ve hızla artan endüstri, saha, ekipman ve proses ihtiyaçlarına profesyonel olarak cevap verebilmek amacı ile kurulmuştur.

Zaman içerisinde, üretim alanlarında akışkanların transferi konusu üzerine yoğunlaşan firmamız; Vogelsang, Versa-Matic, Suma, PCM, Tuthill veya Esselent Solutions gibi her biri kendi alanında dünya lideri olan yüksek teknolojili endüstriyel makine ve ekipman üreticilerinin Türkiye distribütörlüklerini yürütmektedir.Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda uygulama noktasına özel tasarımlar geliştirerek üretimimizi gerçekleştirirken özel ürünlerimiz ve hitap ettiğimiz çok sayıda sektör ile yedek parça temini, eğitim ve satış sonrası hizmetler de dahil olmak üzere, ihtiyacınız olan mühendislik hizmetlerini yüksek kalite güvencesiyle sunuyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları