Stilistlik Eğitmeni

İstanbul Avrupa Yakası
  • 03.03.2021
  • 100 - 200
  • 7864 Görüntüleme

İş Tanımı

Stilisltik eğitmenlerimiz,  Moda Tasarımı ve Stilistlik eğitim programızda,

- Temel çizim (kara kalem, oran orantı, eskiz, silüet vb.)
- Kumaş, desen ve baskı çizimleri
- Teknik çizim
- Koleksiyon hazırlama süreçleri
- Photoshop ve Illustrator dijital tasarım 

ana başlıklarındaki konuları 10/12 kişilik eğitim gruplarımızda belirlenmiş müfredat dahilinde öğretmekten sorumludurlar.

Görev Alanı :  Başvuru sahibinin oturduğu semte yakın olan şubemiz için değerlendirme yapılacaktır. Lütfen başvurularınızın "ön yazı" alanında Nişantaşı / Bakırköy / Kadıköy / Şirinevler Meydan şubelerimizin hangisinde görev almayı tercih ediyorsanız belirmenizi önemle rica ederiz.

NOT :  Çalışma günlerinin full time (haftasonu dahil) olabileceği gibi,  part-time / sadece haftasonu olarakta değerlendirilecektir.

Aranan Nitelikler


-Tercihen Lisans Mezunu (moda tasarımı veya moda tasarımı öğretmenliği vb.)
-En az 5 yıllık sektör tecrübesi 
-Moda sektörünü hem lokal, hemde global alanda takip eden,
-Photoshop ve Illustrator programlarını çok iyi derecede kullanabilen
-Tercihen ingilizce bilgisine sahip (Intermediate ve üstü)

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÖZEL YUNUS EMRE CERRAHİ TIP MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Kariyer Eğitim Kurumları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Kariyer Eğitim Kurumları
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Kariyer Eğitim Kurumları
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
LAVES ESTETİK
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Kariyer Eğitim Kurumları

-Kariyer Eğitim Kurumları, 1989’dan beri, 30 yılı aşkın süredir, 50.000’den fazla mezunuyla, Türkiye’nin en büyük ve en köklü MODA & GÜZELLİK akademisidir. Öğrencilerimize dünya trendlerine ve yeniliklerine uygun, sektörlerin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlayacak, TEORİ ve UYGULAMALARI eksiksiz şekilde öğrenecekleri, PROJE odaklı ve SİSTEMATİK, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI SERTİFİKALI eğitim programları sunmaktayız.

-Kariyer Eğitim Kurumları Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Fatih AKTEL, 1989 yılında Türkiye’de mesleki eğitim sistemindeki çıtayı yukarılara çekmek ve Moda & Güzellik sektörlerinin meslek grupları arasındaki gelişimine katkı sağlamak amacı ile Kariyer Eğitim Kurumları’nı kurdu.

-1989’dan günümüze, 30 yıllık süre zarfında sektöre sayısız yenilikler getirmiş ve ülkemizdeki Moda & Güzellik anlayışının taze kalarak yurtdışıyla rekabet halinde olmasını sağlamıştır.

-Şuanda okullarda, üniversitelerde, akademilerde uygulanan ‘Moda Tasarımı’ eğitim programını Türkiye’de ilk onaylatan kişi olmuş ve Kariyer Eğitim Kurumları’nı kurarak Moda & Güzellik eğitimlerinde öncü olmuştur.

-Aynı zamanda moda sektöründe, sektörün büyük çoğunluğu tarafından kullanılmakta olan Bilgisayarlı Modelistlik Sistem Eğitimleri –  Gerber programını onaylatarak eğitimini başlatan ilk kişidir.

MİSYONUMUZ
  • Kariyer Eğitim Kurumları’nın misyonu moda ve güzellik alanlarında öğrencilerini sektörün tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek, global rekabete hazır donanım ile yetiştirmektir.
VİZYONUMUZ
  • Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı merkez şubesi ile birlikte, Bakırköy, Kadıköy ve Şirinevler şubelerinde son teknoloji ile donatılmış sınıflarında her yıl 3000’e yakın öğrenciyi sektörün tüm istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek alt yapı ile sektöre kazandırmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları