Süreç İyileştirme Uzman Yardımcısı

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 23.08.2022
  • 50 - 100
  • 2348 Görüntüleme
Bilkay Grup Süreç İyileştirme Uzman Yardımcısı İş İlanı

İş Tanımı

Home office olarak çalışacak, Süreç Katalogu hazırlama ve iyileştirme projesinde görevlendirmek üzere Uzman/Uzman Yardımcıları arayışımız bulunmaktadır.

- Projelerin 3,6,9 ay olarak sürmesi planlanmaktadır, ancak uzama imkanı da söz konusu olabilir.

Aranan Nitelikler

- Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan ya da öğrenciliği devam eden ( sektörde kısa süreli de olsa deneyimi bulunan ),
- Dönemsel projelerde görev almaya uygun,
- Home Office çalışma temposu için geçerli imkanları sağlayabilen,
- Özellikle MS Excel, Office uygulamaları, word konusunda deneyimli (excel kullanarak proses çizimleri yapılacaktır),
- Gerektiğinde MS Visio programını kullanabilen,
- Monday.com digital proje yönetimi tool’unu öğrenebilecek ve kullanabilecek (dijital uygulama kullanımına yatkınlığı bulunan),
- Detaycı ve iş takibi potansiyeline sahip olan,
- Prosedur okuma ve anlama becerilerine sahip
aday/adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

İzmir - Bornova
Dün
Antalya
Dün
Aydın
Dün
Ordu - Merkez
Dün
Manisa
Dün
ELEGANT TRADİNG E-TİC. DANIŞMANLIK LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Dün
Harvard Cafe Restaurant
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Komyapı İnşaat A.Ş.
Konya - Selçuklu
Dün
PULLMAN ISTANBUL HOTEL & CONVENTION CENTER/ MERCURE ISTANBUL WEST HOTEL & CONVENTION CENTER
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Edirne
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Bilkay Grup

''En İyi Yönetim, En Az Risk Taşıyandır...''

Bil-kay 1989 yılında insan kaynakları konusunda outsource hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında hizmet konusu sigorta şirketlerine veri giriş elemanları istihdam etmek olan Bil-kay'ın bu hizmeti kısa bir süre içerisinde birçok sigorta şirketi tarafından benimsendi ve uygulandı. Bil-kay sigorta sektörüne farklı konularda çözüm ortağı olmaya devam ederek kendisini sürekli geliştirdi ve yeniledi. Faaliyetini sürdürdüğü 20 yıl, ülkemizin ilk outsource firma olma unvanına sahip Bil-kay' a yeni deneyimler ve farklı sektörlerde iş imkanı kazandırdı. Bugün uzman kadrosu ve geniş ekibi ile kurumsal kimliğine kavuşmuş, Bankacılık, Sigorta, Medya ve Perakendecilik sektörleri başta olmak üzere ülkemizin büyük kuruluşlarına hizmet veren bir iş gücü destek firmasıdır. Türkiye'de İK Danışmanlık konusunda %100 yerli sermaye ile hizmet vermekte ve dünya devi uluslararası şirketlerle rekabet etmektedir.

''Kazanmak için birlikte yönetelim...''

Türkiye geneline hizmet veren Bilkay, geniş ve profesyonel kadrosu ile İK süreçlerinizi en iyi şekilde yönetmektedir. Sektör bazında uzmanlaşmış deneyimli ve kıdem ortalaması yüksek bir kadro ile çalışıyoruz. Yüksek Lisanslı ve tamamı üniversite mezunu olan gurur kaynağımız kaliteli iş gücümüz, sektördeki başarılı işlere attığımız imzanın sahibidir.

Kadromuzun büyük bir bölümünü SGK ve İş Hukukunu çok iyi bilen özlük ve bordro uzmanları ile konusunda eğitimli ve deneyimli işe alım uzmanları oluşturmaktadır.

Bugün ERP sistem alt yapımız ve iş gücümüzle ortalama 10,000 kişiye kadar bordro takibini online olarak yapabilmekteyiz. Günlük 200 adaya ulaşan grup ve bireysel mülakatları yönetebilecek fiziksel alanımız ve işe alım uzmanlarımız mevcut.

Hedefimiz;
  • İnsan kaynağı ve zamanın etkin kullanılması ve rekabet gücünün artırılmasında çözüm ortağı olarak tercih edilmektir.
Misyonumuz;
  • Şirketlerin maliyetlerini düşürerek zaman ve emekten tasarruf etmelerini, kısıtlı kaynaklarını verimli kullanabilmelerini ve kendi ana faaliyet alanlarına odaklanmalarını sağlayarak hedeflerine ulaşmalarında destek olmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları