Tedarik Planlama Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 30.09.2021
  • 100 - 200
  • 18229 Görüntüleme

İş Tanımı

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Tedarik Zinciri Departmanı'na aşağıda belirtilen özelliklere sahip Tedarik Planlama Uzmanı alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili departmanlarından mezun,
İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden/edebilecek,
Mağaza ürün ihtiyacını: Depolardan, mağazalardan ve depolar arası sevkiyatlar için ürünlerin talep tahminlemesini ve transferlerini sağlayacak,
Ürünlerin dağılımı ve raporlanması,
Müşteri siparişlerinin hazırlanması,
Satınalma departmanı, depolar ve mağazalar ile sürekli iletişim halinde olacak,
Tercihen ERP(Model) kullanımı konusunda tecrübeli,
Yardımcı araçlar ile(POWER BI) raporlar üzerinden ürünlerin de takibinin sağlanması,
Office programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ONUR İNŞAAT MALZEMELERİ SAN. VE TİC. AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ZIRHLIOĞLU ŞİRKETLER GRUBU

-80 yıllık perakendecilik tecrübesine sahip, 3 grup şirketi, 650’yi aşkın çalışanıyla beraber büyük bir aile olan Zırhlıoğlu; Mağazacılık, Distributorlük, Dış Ticaret ve Private Label Üretimi olmak üzere 4 farklı kanalda operasyonlarını yönetiyor.

-12 noktasıyla Bakkal, Market, Büfe, Kantin, Restoran, Yemekhane, Otel, Yurt, Özel Kuruluşlar, Kamu Kurumları vb. gibi 20’den fazla müşteri grubuna hizmet veren Zırhlıoğlu, sektörün gelişimine öncülük etmeyi kendine ilke edinmiş bir grup şirketidir.

-Zırhlıoğlu; Geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarıyla, iç pazardaki gücünü günden güne arttıran bir grup şirketidir.

  • Misyonumuz;

Kaliteli, dürüst ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, istikrarlı bir büyüme politikası benimsemiş, kısa sürede hizmet sektöründe itibarlı bir yer edinmiştir. Deneyimli, dinamik personeli ve uzman idari ve teknik kadrosuyla, üstlendiği hizmeti başlangıcından son noktasına kadar her aşamasında sektördeki standartlarına uygun olarak yapmayı ve müşterilerine en kaliteli hizmeti ve en uygun çözümleri sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

  • Vizyonumuz;

Her şeyin üzerinde tutulan insana değer, insana saygı ve insan sağlığı için yaptığı hizmetin bilincinde olan firmamız, hep daha ileri gitmek ve gelecekte daha iyi olmayı, çalışanlarının ve müşterilerinin beklenti ve isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi, inovasyon, hizmet ve kalite kavramlarını bir arada tutarak lokomotif tedarikçi olmayı ilke edinmiştir.Firmamız kendini her yeni iş gününde yenileyerek ve geliştirerek kalitesini devam ettirmek için teknolojik ve sektörel gelişimleri dünya çapında izlemekte ve kendisi için en uygun olanı bünyesinde uygulayarak ülke çapında en iyi firmalar arasında yer alma hedefini sürdürmektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları