Tekirdağ Yatılı Çocuk Bakıcısı

Tekirdağ
  • 12.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1414 Görüntüleme
enuygunbakıcı Tekirdağ Yatılı Çocuk Bakıcısı İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Tekirdağ - Çorlu ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Tekirdağ çorlu' da 4+1 evimizde ben 3 kızım ve 19 yaşında oğlum ile birlikte yaşıyorum. Oğlum haftasonları geliyor. Ben anneyim. Evde erkek yok. Güleryüzlü temiz bizimle aile olabilecek bi yardımcıya ihtiyacımız var. Yardımcım daha çok 3 yaşındaki kızımla ilgilenecek vakit buldukça eve destek olacak. Kendine ait bi odası var. Hafta da bir gün izin ve maaş 9. 000 tl + 400 tl izin parası vereceğim.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Tekirdağ - Çorlu
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 9000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Tekirdağ
4.01.2023
Tekirdağ
30.01.2023
Tekirdağ
4.01.2023
Türkiye
Bugün
Türkiye
Bugün
Tekirdağ - Çorlu
Son 1 Ay
Tekirdağ - Çorlu
9.12.2022
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları