Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

TEKLİF VE İHALE ŞEFİ

İstanbul Avrupa Yakası
  • 31.05.2021
  • 50 - 100
  • 2255 Görüntüleme

İş Tanımı

Uluslarası İnşaat Taahhüt işleri ile iştigal eden şirketimizin Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere " Teklif ve İhale Şefi " aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,

* Mesleğinde en az 8 yıl tecrübeli,

* Yurt içi ve Uluslararası ihalelerin takibini ve raporlamasını yapacak,

* Ön Yeterlilik, ihale ve sözleşme dosyalarının uygun şekilde hazırlanması ve gerekli tüm belgelerin temin edilmesini         sağlayacak,

* Yurt içi ve yurt dışı yazışmaları yapabilecek,

* İş Geliştirme, teklif hazırlama ve maliyet analizi konularında tecrübeli ve bu konuda sorumlulukları üstlenecek,

* Yurt içi ve Uluslararası İhalelere hazırlanmış,

* Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Fransızca bilen,

* Mesleki bilgisayar programları ile MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen,

* Erkek adaylarda Askerlik görevini tamamlamış,

* Sorumluluk alarak, şirketimizde uzun dönemde çalışmak isteyen dinamik,

TEKLİF VE İHALE ŞEFİ  ARANMAKTADIR.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Dün
FİSKOZ TEKNOLOJİ LİMİTED ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
16.03.2021
SEVİL PARFÜMERİ
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
GRAND STAR TURİZM SAN. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Birinci Hospital
İstanbul Avrupa Yakası
24.04.2021
EMAR SATIŞ SONRASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
03.04.2021
BENZER TÜM İLANLAR

İNTAYA İNTES İNŞAAT TAAHHÜT YATIRIM TICARET A.Ş.

-INT. İntayaİntes İnşaat Taahhüt Yatırım Ticaret A.Ş., 2005’ten bugüne inşaat sektöründe gerçekleştirdiği toplam değeri 4.897.000.000USD olan ve 3.000.000 ? inşaat alanına sahip altyapı ve üstyapı projeleriyle, Türkiye’nin önde gelen uluslararası inşaat taahhüt ve yatırım şirketlerinden biridir.

-2005 yılında kurulan İntaya İnşaat Taahhüt Yatırım A.Ş., 1963 yılında kurulmuş olan ve Türkiye’nin önde gelen altyapı-üstyapı şirketlerinden biri olan İntes İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi 2008 yılında bünyesine katarak, kurumsal yapısını güçlendirmiştir. Hissedarları aynı olan iki şirket, “Birlikte Daha Güçlüyüz” sloganıyla Eylül 2019 yılında birleşmiş ve bunun sonucunda kurulan INT. İntayaİntes İnşaat Taahhüt Yatırım Ticaret A.Ş. Türkiye’nin en büyük inşaat taahhüt şirketlerinden biri haline gelmiştir.

-Bugüne kadar Türkiye’nin 26 ilinde ve 11 ülkede gerçekleştirdiği projelerle INT. İntayaİntes, yalnızca Türkiye’de değil, dünya ölçeğinde de başarılı projelere imza atmış uluslararası bir yüklenicidir. Başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Orta Doğu, Orta Asya, Afrika ve Körfez ülkelerinde gerçekleştirdiği geniş çaplı faaliyetleri konut projelerinden ofis binalarına, otellerden üniversitelere, resmi yapılardan altyapı projelerine, havalimanı yapılarından uydu kentlere kadar çeşitlilik göstermektedir.

-INT. İntayaİntes’in farklı uzmanlık alanlarını içeren kapsamlı portföyü, yaklaşık 1.500.000 ? inşaat alanına sahip konut projelerini, 200.000 ? inşaat alanına sahip ofis ve rezidans projelerini içermekte olup öne çıkan projeleri arasında Adım İstanbul, Evvel İstanbul, 5.Levent, Nurol Tower, İlbank Yönetim Merkezi, Shell Türkiye Yönetim Merkezi, Beşiktaş İş Merkezi yer almaktadır. Bu projelerle birlikte INT. İntayaİntes’in portföyü, İncirlik NATO Üssü Hastane ve Yönetim Merkezi, Atatürk Havalimanı Kargo Terminali, Mersin Coca Cola Fabrikası, The Marmara Pera Hotel, Tekirova Rixos Hotel, Yeşilköy International Hospital, Bezmialem Üniversitesi gibi ofis, sağlık, turizm, eğitim, sanayi yapıları olmak üzere toplam inşa hacmi 3.000.000 m2’ye yaklaşan projeleri içermektedir.

-INT. İntayaİntes Tanzanya’da 300 hektar alana yayılan Arusha Safari City uydu kent projesini gerçekleştirmiş olup ayrıca Suudi Arabistan’da su dağıtım ve tuzlu su arıtma tesisleri, liman yapıları, Kazakistan ve Kıbrıs’ta otoyol ve viyadük projeleri gerçekleştirmiştir.

-2013-2018 yılları arasında toplam değeri 689.456.184 USD olan yurtiçi ve yurtdışı projeyi tamamlayarak teslim etmiştir. TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001: 2007 sertifikalarına sahip olan INT. İntayaİntes uluslararası bir yüklenici olarak yaşama değer katan yapılar üretmeye ve “uygarlığın inşası”na katkıda bulunmaya devam etmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları