İş Tanımı

Bahçelievler - Bahçeşehir - Acıbadem ve Ataşehir bölgelerinde bulunan sağlık kuruluşlarımızın her türlü teknik arıza ve sıkıntılarını giderecek, elektrik, su tesisatı,  cihaz arızaları vs onarabilecek. 


YETİŞTİRİLMEK ÜZERE PERSONEL DE OLABİLİR...

Aranan Nitelikler

B sınıfı ehliyetli aktif araç kullanabilen, elektrik, su tesisatı, tamir, bakım vb. işleri yapmış,  daha önce tercihen sağlık sektöründe özellikle diş sağlığı ve benzeri işlerde çalışmış, tertipli ve düzenli, esnek çalışma saatlerine uyabilecek

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DoubleTree by Hilton Esentepe
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

Dentopia Medikal Tur. ve Rek. San. Tic. Ltd. Şti.

-Ağız ve diş sağlığı son on yıl içinde dünyada en dinamik ve gelişme gösteren sektörlerden biri haline gelmiştir. Bu değişime, teknolojinin kullanımı, eğitim sisteminin yenilenmesi ile diş hekimleri ve sağlık kadrosunun geliştirilmesi en büyük etkendir. Kurumumuz, Türkiye’nin ilk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 2006 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Gelişen teknolojiye ve çağa uyum sağlamayı hedefleyerek, yenilen misyon ve vizyonu ile 2013 yılında Dentopia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, değişen yönetimi, uzman hekimleri ve deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

İstanbul Dentopia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi sahip olduğu;

• 3500 m2 kullanım alanı
• 21 Kinik
• 2 Ameliyathane
• 8 Yatak kapasitesi
• 30 araçlık kapalı otoparkı ve modern mimarisi, ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası alanda önemli bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmayı hedefliyor.

-Bize Gelen Herkes Güler Yüzlü Karşılanır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları