Teknik Servis Elektrik-Elektronik Görevlisi

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
 • 04.01.2021
 • 100 - 200
 • 2220 Görüntüleme

İş Tanımı

 • Teknik serviste her türlü bakım ve onarımın yürütülmesi, mekanik ve elektrik işlerinin kontrolü arıza ve ek isteklerin yaptırılması, bunların en kısa sürede sonuçlanmasını sağlamak.
 • Taşeron ve satıcı firmalarla iletişim, yapılması gereken işlerin takibi ve yaptırılması TV ve telefon sistemlerinin kontrolü ve dağıtımı konularında iletişimi sağlamak,
 • Teknik servis ekibinin sorunsuz ve kurallar çerçevesinde güvenlikli bir şekilde çalışılmasını sağlamak, iş dağılımının ve vardiya sisteminin sağlıklı şekilde yürütülmesi

Aranan Nitelikler

 • Tüm arızaların anında müdahale dilmesini ve çözümünü sağlamak,
 • Yapılan işlerin teknik olarak maximum standartlarda yapılmasını sağlamak,
 • Odaların tüm alanlarının cihaz ve makinelerin önleyici bakımlarının ppm programına göre periyodik şekilde yapılması,
 • Tüm enerji tüketim raporlarının her ay hazırlanması,
 • Teknik oda ve depolarının düzenini organize etmek,
 • Periyodik bakım ve onarımı ile ilgili her türlü taşeronun iş süreçlerinin ve sözleşme uygunluğunun takip etmek,
 • 2.derece elektrik ehliyeti sahibi olmak,
 • En az meslek lisesi, meslek yüksek okulu, elektrik-elektronik, sıhhi tesisat teknolojisi, iklimlendirme veya mekanik bölüm mezunu olmak,
 • Baskı altında çalışabilme
 • En az 5 yıl tecrübe sahibi olma,
 • Askerlikle ilişiğinin bulunmaması, 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

TİNK TASARIM SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Son 1 Hafta
ÖZEL ERDEM HASTANESİ
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ÖZEL ERDEM HASTANESİ
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İDEAL SEÇİM CEP TELF. İNT. HİZM. SAN. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Son 1 Hafta
ÖZEL HEKIMLER CERRAHİ TIP MERKEZI
İstanbul Anadolu Yakası
28.10.2020
The Elysium İstanbul (Taksim
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Dün
Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Dün
Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Dün
Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Dün
URANUS HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

HEDEFEVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV VE TİCARET A.Ş.

''Hedefimiz Hayalleriniz'' söylemiyle başladık...

 • Her insanın hayatında hedefi olmalı, bu noktada emeğin ne kadar değerli olduğunu anımsadık ve emeğinizi gereksiz masraflarla cebinizden alan yöntemleri kenara attık, Hedefevim projesini kurduk, inceledik, ilmik ilmik dokuduk ve sizlere sunduk.
 • Ev yada Araç sahibi olmak isteyen herkesin, ekstra maliyetler olan faiz ve vade farkı olmadan da Ev ve Araç sahibi olabilmesine inandık ve bu inançla da küçük birikimlerinizi tasarrufa dönüştürecek faizsiz ödeme seçenekleri geliştirdik.

HEDEFEVİM olarak, ülkemizin iktisadi ve sosyal kalkınmasına katkı üretmek, birlikte başarmanın güzel bir örneğini teşkil etmek, milletimizin ve medeniyetimizin gelişiminde pay sahibi olmak ve paydaşlarımızın hayatında maddi, manevi kazanca vesile olmak için gayret sarf ediyoruz. Bu gayretin geçmişten daha güçlü ve istikrarlı bir şekilde sürdürülebilmesi için verdiğiniz güç ve destekler için şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkürlerimi sunuyorum. Hedefevim olarak bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de ülkemizin ekonomisine ve istihdamına katkıda bulunan yatırımlarla büyümeye, ürettiğimiz katma değerle Türkiye’nin itibarlı ve güçlü şirketleri arasında yer almaya devam etmenin azmi ve gayreti içindeyiz.

Çalışma dönemlerimizin içerisinde sizlerle paylaşılacak yüksek değerler ürettiğimiz yıllar da oldu, mevcudun muhafazasının artı değer üretebilmek kadar önemli olduğu yıllar da oldu. Hepimiz biliyor ve yaşıyoruz ki; ülkemiz son dönemde kalkınma adına çok önemli hamleler gerçekleştirdi. Dünya ekonomisindeki dalgalanmalara rağmen gelişimini sürdürmeyi başardı. Ancak, özellikle son birkaç yıl içerisinde yüksek büyüme oranlarının ve karlılıkların yaşanmadığı bir dönemden geçiyoruz. Böyle dönemler yaşanılırken hızlı kararlar alabilmek, ihtiyaç duyulan yenilenmeleri gerçekleştirebilmek, değişim ve dönüşümleri yönetebilmek çok daha önemli hale geliyor.Biz de yönetim kurulu olarak; göreve geldiğimizde, geleceğin İttifak’ını inşa edebilmek adına ihtiyaç olarak gördüğümüz değişim ve dönüşümü başlattık. Bu sürecimizi tamamlamamızın akabinde yeniden büyük atılımlar yapabilecek bir organizasyon haline gelebilmeyi hedefledik.

HEDEFEVİM olarak, dış dünyadan gelen etkiler ile kendi iç dinamizmimiz arasındaki dengeleri bir adım daha ileri taşımak için, değişim felsefesini benimsedik. Küçük birikimlerini büyük yatırımlara dönüştürecek olan ailemize, hoşgeldiniz diyor, hayallerini kurduğunuz hedeflere bir an önce kavuşmanızı diliyorum.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları