Teknik Servis Görevlisi

Sakarya
  • 4.01.2023
  • 50 - 100
  • 7998 Görüntüleme
Tursoy Otelcilik ve Turizm Yatırımları A.Ş. Teknik Servis Görevlisi İş İlanı

İş Tanımı

Sakarya/Sapanca'da bulunan Richmond Nua Wellness&Spa Otelimiz için "Teknik Servis Görevlisi" olarak çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler

*Meslek Liselerinin ve/veya MYO' nun ilgili bölümlerinden mezun,
*Mesleki yeterlilik belgesine sahip,
*Benzer posizyonda en az 2 yıl turizm ve otelcilik sektöründe deneyimi olan,
*Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
*Vardiyalı çalışma yapabilecek,
*İş güvenliği kurallarına dikkat eden,
*Takım çalışmasına önem veren,
*Genel dış görünüş, tavır ve davranışlarıyla şirketi temsil ettiğinin bilincinde, titiz ve özenli,
*Erkek adaylarda askerlikle ilişkisi olmayan,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Son 1 Hafta
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
24.10.2022
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Sakarya
Bugün
BERA HOLDİNG A.Ş.
Sakarya - Adapazarı
Son 1 Hafta
Sakarya - Hendek
21.02.2023
BENZER TÜM İLANLAR

Tursoy Otelcilik ve Turizm Yatırımları A.Ş.

-1982 yılında Aksoy ailesi tarafından kurulan Aksoy Group, turizmden gayrimenkule, perakendeden internet teknolojilerine, farklı endüstrilerde faaliyet gösteren köklü bir grup şirketidir. Faaliyetlerini 1990’lı yıllara kadar tekstil ve hazır giyim alanında sürdüren grup, çalışmalarını uluslararası arenaya taşıyarak sektöre öncülük etmiştir. Grubun üretici kimliği 1992 yılında gerçekleştirilen otel zinciri yatırımı ile yeni bir boyut kazanmış; Aksoy kalite anlayışı, hizmet sektörü ile buluşmuştur.

-Aksoy Group  turizm alanındaki ilk yatırımını 1992 yılında Richmond İstanbul oteline yapmıştır. Yatırımlarına Richmond Ephesus Resort, Richmond Pamukkale Thermal, Richmond Pamukkale Spa ve Richmond Nua Wellness-Spa ile devam etmiştir. Zamanla Richmond Hotels markası şehir otelciliği, destinasyon Spa, resort ve termal turizm gibi farklı otelcilik tecrübeleri ile müşterilerini ağırlayan ulusal bir zincir haline gelmiştir.
 
-Group’un bünyesindeki  işletmelerin yönetimini üstlenen Richmond Hotels aynı zamanda yurt içi ve yurt dışındaki otel yatırımlarına Richmond markası altında yönetim ve danışmanlık hizmeti verir.

-Aksoy Group'a bağlı olarak faaliyet gösteren Richmond Hotels, grubun kendi yatırımı olan Richmond otellerinin yönetiminin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında kurulmuş veya kurulmakta olan otellerin Richmond markası altında yönetim ve danışmanlık faaliyetlerini yürütür.

-360° otel işletmeciliği vizyonuna sahip Richmond Hotels, grubun üstün misafirperverlik anlayışını, turizm alanındaki 25 yıllık bilgi birikimini ve hizmet kültürünü Türkiye'nin ve dünyanın farklı köşelerinde yer alan yatırımcıların projelerine aktarır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları