Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Telemarketing Satış Temsilcisi

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Tuzla
  • 24.09.2019
  • 50 - 100
  • 1222 Görüntüleme

İş Tanımı

Uluslararası Nakliye ve Lojstik sektöründe hizmet veren firmamızda;Telefon ile yeni müşterilere ulaşmak ve firmamızın tanıtımını yapmak, Potansiyel müşterilerden randevu talep ederek, bu randevuları programlamak. Görüşülen firmaların fiyat taleplerini almak iş emirlerine dönüştürmek. Alınan randevular için takvim üzerinde randevu programı oluşturmak ve bunun bilgisini ilgili amirine iletmek ve takibini yapmak,
Sahada bulunan satış ekibimize destek vermek.

Aranan Nitelikler

İstanbul Anadolu Yakasının özellikle Pendik,Kurtköy, Yenişehir, Kartal, Maltepe, Bostancı semtlerinin E-5 güzergahında ikamet etmek. MYO veya Lisans programından yeni mezun olmuş olmak. İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek olmak, analitik düşünebilmek, yeniliklere açık ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, dış görünümüne özen göstermek.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

CKS LOJİSTİK VE GIDA A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
KARDELEN TIP MERKEZİ VE SAĞLIK HİZM. LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ALFA ELEKTRONİK SENSÖR A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ALFA ELEKTRONİK SENSÖR A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Amerikan Kültür Dil Okulu
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Gökbora Uluslararası Nakl. ve Tic. A.Ş.

Bugüne kadar taşımacılık sektöründe bir Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerledik.

Başlangıçta 10 araç ve 20 personelle çıkılan yolda ciddi mesafeler alınmış ve gerek yurt dışı şirketleriyle yapılmış olan işbirlikleri gerekse personel, tesis, araç kalite ve miktarlarında yapılan yatırımlarla 1983 yılından başlayarak büyük mesafeler katetmeye ve misyonunun gereğini uygulamaya devam etmektedir.

 

Şirket, yönetim anlayışında, taşra aile geleneğini çoktan geride bırakırken, kurumsal yapılanma ve kalite sertifikasyon programlarını başarıyla tamamlayıp bir bayrak yarışı şeklinde başlayan aile şirketi kimliğini, günümüzde tümden terk etmiş, modern iş uygulamalarını şirket kültürüne yansıtarak , Nakliye unsurlarının tüm modellerini bünyesine katmış, hareket alanlarında global bir yapıya dönüşmüştür.

MİSYONUMUZ

Uluslararası Nakliyat/Depolama/Dağıtım hizmetlerini, müşterisine, çalışanına, çevreye, yasalara saygılı olarak, güvenilir, yenilikçi , yaratıcı kimliği ve gelişen teknolojisi ile veren bir kuruluş olmak!.

VİZYONUMUZ

Sektörde örnek, öncü, güvenilir olmayı ve istikrarla büyümeyi uzun vadede gerçekleştiren uluslararası Nakliyat/Depolama/Dağıtım markası olmak!.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları