Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Temizlik ve Kat Elemanı

 • 24.11.2021
 • 50 - 100
 • 3704 Görüntüleme
Ders-al Eğitim Öğretim Bilgisayar Sist. Prg. Yaz. Paz. LTD ŞTİ Temizlik ve Kat Elemanı İş İlanı

İş Tanımı

Anaokulu - İlkokul - Ortaokul - Lise'den oluşan eğitim kampüsümüzde görevlendirilmek üzere tam zamanlı ve  uzun dönem çalışabilecek temizlik  ve kat personelleri işe alınacaktır.

Okulumuz Etimesgut Yeşilova Mahallesi'ndedir.

Etimesgut (Yeşilova Mh. Atakent Mh., Yunus Emre Mh., Eryaman Mh.), Sincan (Plevne Mh. İstasyon Mh. Akşemsettin Mh. Mareşal Çakmak Mh.) bölgesinde  ve tercihen yürüme mesafesinde oturan adayların başvuruları öncelikli değerlendirilecektir.

Aranan Nitelikler

Başvuru şartları:
 1. Sabıka kaydı olmamak,
 2. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak güvenlik soruşturması nedeniyle atamaya engel durumu olmamak,
 3. Tam zamanlı çalışmak,
 4. Titiz, temiz, düzgün,saygılı, özverili çalışmak,
 5. Kat, sınıf, tuvalet, havuz, bahçe, merdiven, spor salonu, konferans salonu, atölye vb. yerlerin temizliğini yapabilmek,
 6. Kitap, defter, kırtasiye, kağıt kolilerinin, sıra ve masaların taşınmasında görev alabilmek
Yukarıdaki şartları taşıyan adayların başvurusunu bekliyoruz.

Okulumuzda kahvaltı ve öğle yemeği imkanı mevcuttur. Servis yoktur.

Özet Bilgiler

 • Temizlik Elemanı
 • Eğitim
 • Temizlik
 • Tam zamanlı
 • Eleman
 • Ankara Etimesgut YEŞİLOVA MAHALLESİ 4002. CADDE No 3 İPUCU KOLEJİ
  • Toplu Taşımaya Erişim
 • 24.11.2021
 • 07.12.2021
 • 24.12.2021

Ders-al Eğitim Öğretim Bilgisayar Sist. Prg. Yaz. Paz. LTD ŞTİ Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara - Yenimahalle
Bugün
AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş
Ankara
Bugün
Ankara
Bugün
Sınav Eğitim Kurumları
Ankara
Bugün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
Son 1 Ay
İNCEK İNGİLİZ KÜLTÜR KOLEJİ
Ankara
02.12.2021
Data Tekno Eğitim Kurumları Ltd.Şti
Ankara
25.10.2021
Data Tekno Eğitim Kurumları Ltd.Şti
Ankara
25.10.2021
Data Tekno Eğitim Kurumları Ltd.Şti
Ankara
25.10.2021
Özel Kavaklıdere Koleji
Ankara - Çankaya
18.10.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Ders-al Eğitim Öğretim Bilgisayar Sist. Prg. Yaz. Paz. LTD ŞTİ

1998 yılında dershane sektörüyle eğitim - öğretim faaaliyetlerine başlayan kurucumuz, bu faaliyetlere 2007 yılında yayın alanını da eklemiştir. Milli Eğitim Bakanlığı’mızın “okullaşma” ya verdiği önem neticesinde 2019 - 2020 eğitim - öğretim yılında Ankara’da eğitim kurumları açarak faaliyetlerine devam etmektedir.

“Başarı için Önce İpucu” sloganıyla öğrencilerin atladığı küçük detayları hafızalara eğlenerek, uygulayarak kazıyoruz. Mutlu bireyler geleceğin inşaasında önemli bir etkendir. Bu hedef doğrultusunda okulumuz bünyesindeki atölyelerde yaşam kalitesini artırmaya yönelik etkinliklerle öğrencilerin mutlu birer birey olmalarını sağlamaya çalışıyoruz.

6000 metrekarelik kampüsümüzde spor ve sanat etkinlikleri ile öğrencilerin özgüvenlerini ve yeteneklerini geliştirmeye çalışırken bilim ve teknoloji laboratuvarları ile de onların akademik ve sosyal yönde gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.Logomuzdaki çizgiler “İPUCU”nun bir yolculuk ve değer olduğuna işaret etmektedir. Renkleri ise samimiyetimizi ve özgürlüğümüzü sembolize edecek şekilde turuncu ve mavi olarak seçilmiştir.

İpucu Koleji’nin hedefi; Atatürk İlkeleri doğrultusunda Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş ve varlığının önemini kavrayan, akıl ve bilim ışığında düşünen, farklılıkları ile farkındalık oluşturan, küresel bakış açısına sahip, kendisiyle barışık, yeniliklere açık,sorumluluk sahibi, mutlu bireyler yetiştirmektir. 2005 yılından beri yan yana çalışan istikrarlı ve kaliteli bir eğitim kadrosu ile öğrencilerimize hizmet verecek olan kurumumuz, her öğrencinin kendini değerli hissedeceği, severek ve isteyerek geleceği, güvenilir bir ortam oluşturmuştur.

İpucu Koleji olarak idealist, prensipli, uygar, ciddi ve uzman bir eğitim anlayışıyla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyarız.
Amacımız / Hedefimiz öğrencilerimizin, evrensel değerleri benimsemiş ve ulusal kültürümüzle harmanlamış, ahlaki değerlere bağlı ve saygılı, özgür, sorumluluk sahibi, özgüveni yüksek, ülkemizin menfaatleri doğrultusunda ilim ve fen yolunda yürüyecek bireyler yetiştirmektir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları