Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

AVM Müdürü
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
25.09.2020
Avukat
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
08.09.2020
Kamp Amiri
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
08.09.2020
Yazılım Geliştirme Uzmanı
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
08.09.2020
Silahlı Güvenlik Görevlisi
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
25.04.2019
Firmanın Tüm İlanları

Tesellüm Memuru

  • 22.09.2020
  • 100 - 200
  • 1501 Görüntüleme
Ela Quality Resort Hotel Tesellüm Memuru İş İlanı

İş Tanımı

İşletmeye alınan tüm malzemerin ilgili bölüm amiriyle birlikte kontrolünü yaparak daha önceden belirlenmiş fiyat ve kalitede malzeme girişini temin etmekle sorumludur.

Aranan Nitelikler

Antalya Belek bölgesinde bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için aşağıdaki niteliklerde ' Tesellüm Memuru' aramaktayız.   

  • İşletmeye alınan tüm malzemelerin sözleşmelerini dikkate alarak ilk kontrolünü yapar ve teslim alır.
  • Tercihen lise mezunu
  • Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış
  • İletişime açık, insani ilişkileri güçlü
  • 1 yıl deneyimli

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bağdat Pazarlama Tic. Ltd. Şti.
Antalya
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Özak Global Holding A.Ş.

ÖZAK GLOBAL,
1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları