Tesisatçı

  • 24.05.2024
  • 0 - 20

İş Tanımı

ATG Hotels Türkiye’nin büyüyen ve gelişen organizasyonu dahilinde, Selectum Luxury Resort  Belek  tesisimizde istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip “Tesisastçı” arıyoruz.

Aranan Nitelikler

-Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi Tesisat bölümü mezunu veya Tesisat alanında Mesleki Yeterlilik Belgesi Sahibi
-Tercihen en az 1 yıl tesisat alanında deneyim sahibi
-Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
-Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek ve iş disiplinine sahip,
-Çözüm odaklı, etkin ve pratik çalışabilen  takım arkadaşı arıyoruz.

Özet Bilgiler

ATG HOTELSAydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Trendy Aspendos Beach
Trendy Aspendos Beach
Antalya - Manavgat
20.04.2024
Tam zamanlı İş Yerinde
ROYAL WINGS HOTEL
ROYAL WINGS HOTEL
Antalya - Aksu
Son 1 Ay
Tam zamanlı İş Yerinde
Ramada Resort Lara
Ramada Resort Lara
Antalya - Manavgat
27.04.2024
Tam zamanlı İş Yerinde
ÜÇAY MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ MAKİNE İNŞ.BİL. SAN. VE TİC. A.Ş.
ÜÇAY MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ MAKİNE İNŞ.BİL. SAN. VE TİC. A.Ş.
Antalya
Bugün
Tam zamanlı İş Yerinde
Mall of Antalya AVM
Mall of Antalya AVM
Antalya
Son 1 Hafta
Tam zamanlı İş Yerinde
BENZER TÜM İLANLAR

ATG HOTELS

-ANEX Tour'un tarihi 1996'da başladı. O zamandan beri şirket, Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Kazakistan ve Almanya'da ofisleri temsil edecek şekilde büyümüştür. Açık yolların listesi sürekli artıyor ve bugün turistlerimiz sıcak Türkiye'den gizemli Peru'ya kadar 51 ülkeden birine gidebiliyor.

  • Oteller;
ANEX Tour ile her zaman mükemmel konaklama seçeneğini bulacaksınız. Dünyanın dört bir yanındaki çok sayıda otel, daire ve misafir evi, turistlerimize her zaman yer sağlama garantisi altındadır.
  • Hava ve sigorta;
Güvenilir sigorta şirketlerinin yanı sıra büyük taşıyıcılarla da çalışıyoruz. Dikkatli ortak seçimimiz sayesinde, tatilinizin güvenliği için endişelenmenize gerek yok.
  • Gerçek yönler;
ANEX Tour, turistler için en sıra dışı yerleri, rotaları ve rekreasyon türlerini geliştirmeye ve keşfetmeye devam ediyor.

For English;
-International Tour Operator ANEX Tour was founded in 1996 on the understand of "Affordable and Quality Vacation for Everyone". As one of the leading tour operators in tourism sector for more than 24 years, ANEX Tour brings in an innovative perspective to the sector and providing quality services in several parts of the world. Increasing the number of its destinations every year, ANEX Tour continues to make new investments in tourism sector and continues to grow. ANEX Tour honors its motto "We Conquered Millions of Hearts" when providing services. It offers new concepts and vacation destinations in 47 countries.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları