Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Temizlik Personeli
KEY KOLEJİ
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Bugün
İngilizce Öğretmeni
KEY KOLEJİ
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Bugün
Müzik Öğretmeni
KEY KOLEJİ
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Bugün
MÜZİK ÖĞRETMENİ
KEY KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Dün
Dans Öğretmeni
KEY KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
17.07.2023
Firmanın Tüm İlanları

Torbalı Key Koleji Sınıf Öğretmeni

İzmir
  • 30.03.2023
  • 0 - 50
KEY KOLEJİ Torbalı Key Koleji Sınıf Öğretmeni İş İlanı

İş Tanımı

KEY KOLEJİ’nde biz, en değerli varlığınızı emanetiniz olarak alıyor, en iyi yarınların kapısını açıyoruz. matematikten edebiyata, yabancı dilden teknolojik eğitime, resim, sanattan spora her dalın bilimle var olduğunu biliyoruz. Ne öğretiyorsak bu bilinçle öğretiyoruz.Kurumsal KEY KOLEJİ; eğitimde önce kendine, ailesine ve topluma faydalı bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiştir. Ezbersiz, yaparak yaşayarak araştırarak öğrenen, öğrendiklerini başkalarına aktarabilen ve hayata geçirebilen, topluma model olacak bireyler yetiştirmek temel ilkemizdir. Sevgiyi özümsemiş, insanlığa katkıda bulunan, ulusal ve toplumsal sorumluluklarının bilincinde, saygı ve yardımlaşmayı esas alarak dürüstlükten, tarafsızlıktan ve adalet ilkelerinden şaşmayan, insan haklarına saygılı, sosyal ve akademik yönde nitelikli öğrenciler yetiştirerek onları yüksek öğrenime ve başarılı bir geleceğe hazırlamak öncelikli hedefimizdir.Sonuç olarak çocuklarımızın geleceği bizim geleceğimizdir.

Aranan Nitelikler

"KEY Koleji " 30 Yıla yakın eğitim deneyimine sahip grubumuz bünyesinde,  Torbalı Key Okulları kampüsümüzde görevlendirilmek üzere, SINIF ÖĞRETMENİ aramakatayız.
Aranan Kişisel Özellikler
Analitik ve pratik düşünebilen,
İletişim ve temsil yeteneği güçlü
Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu,
İş sorumluluğu yüksek,
Yenilikçi,üretken ve vizyon sahibi,
MİLLİ EĞİTİM TARAFINDAN ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARINDA ATAMASI YAPABİLECEK DURUMDA OLAN 
İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar:Üniversitelerin ilgili bölümünden mezunu,Tercihen Eğitim - Hizmet sektöründe tecrübeye            sahip,Pedagojik formasyon sertifikasına sahip,Güncel mesleki gelişmeleri takip eden,Eğitim teknolojilerini etkin olarak kullanabilen ve akıllı tahta kullanımı bilgisine sahip.Tam zamanlı çalışabilecek,Sunum yeteneğine ve düzgün diksiyona sahip,dış görünümüne özen gösteren

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İzmir - Torbalı
Bugün
BAŞVUR
İZMİR ANKA KOLEJİ EĞİTİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
İzmir - Gaziemir
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İzmir - Bornova
Son 1 Ay
BAŞVUR
İzmir - Tire
2.09.2023
BAŞVUR
Sınav Koleji
İzmir
12.08.2023
BAŞVUR
Sınav Koleji
İzmir
12.08.2023
BAŞVUR
BİLNET EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.
İzmir
26.07.2023
BAŞVUR
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İzmir
4.02.2022
İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları
İzmir - Bornova
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

KEY KOLEJİ

KEY KOLEJİ’nde biz, en değerli varlığınızı emanetiniz olarak alıyor, en iyi yarınların kapısını açıyoruz. Matematikten edebiyata, resimden spora her dalın bilimle var olduğunu biliyoruz. Ne öğretiyorsak bu bilinçle öğretiyoruz.KEY KOLEJİ; eğitimde önce kendine, ailesine ve topluma faydalı bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiştir. Ezbersiz, yaparak yaşayarak araştırarak öğrenen, öğrendiklerini başkalarına aktarabilen ve hayata geçirebilen, topluma model olacak bireyler yetiştirmek temel ilkemizdir. Sevgiyi özümsemiş, insanlığa katkıda bulunan, ulusal ve toplumsal sorumluluklarının bilincinde, saygı ve yardımlaşmayı esas alarak dürüstlükten, tarafsızlıktan ve adalet ilkelerinden şaşmayan, insan haklarına saygılı, sosyal ve akademik yönde nitelikli öğrenciler yetiştirerek onları yüksek öğrenime ve başarılı bir geleceğe hazırlamak öncelikli hedefimizdir. Sonuç olarak çocuklarımızın geleceği bizim geleceğimizdir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları