Trabzon Gündüzlü Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Trabzon
  • 6.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1573 Görüntüleme
enuygunbakıcı Trabzon Gündüzlü Çocuk Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Trabzon - Ortahisar ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Trabzon ortahisar' da bulunan evimizde 3 yaşındaki çocuğumuz ile ilgilenecek bakıcı arayışımız mevcuttur. Karı - koca çalışıyoruz ve gün içinde evde kimse olmuyor. Güvenebileceğimiz birisi olmalı. Sabah 9 ile akşam 5 arası çalışacak. Haftasonu 2 gün izinli olacak. Herşey dahil 6500 tl maaş vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Trabzon - Ortahisar
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Armoni İnsan Kaynakları ve Danışmanlık
Türkiye
17.12.2022
Armoni İnsan Kaynakları ve Danışmanlık
Türkiye
17.12.2022
Trabzon
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları