TÜBİTAK 2244 Doktoralı Proje Personeli

Bursa
  • 10.02.2021
  • 0 - 50
  • 1020 Görüntüleme

İş Tanımı

Otomotiv, Raylı Sistem, Makine & Tarım Araçları sektörlerinde faaliyet gösteren firmamızda, sanayide ihtiyaç duyulan doktora derecesine sahip nitelikli insan kaynağının, üniversite-sanayi iş birliği ile yetiştirilmesi için hayata geçen TÜBİTAK 2244 Sanayi Doktora Programı kapsamında Sazcılar Ar-Ge Merkezi ve Bursa Teknik Üniversitesi iş birliği ile yürütülecek projede hali hazırda Sazcılar’da görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz. 

Araştırma Bursu ve İstihdam Garantisi: 
Program kapsamında seçilen personele 4.500 TL/ay araştırma bursu verilecektir. (Doktora için 4 yıl, Bütünleşik Doktora için 5 yıl süreli) Doktora çalışmalarının tamamlanmasından sonra Sazcılar Ar-Ge Merkezi’nde minimum 3 yıl boyunca istihdam garantisi verilmektedir.

Proje detayları için;

http://depo.btu.edu.tr/img/kkp_dosyalar/1594229500_PN_018%20Proje%20Detaylar%C4%B1.pdf

Aranan Nitelikler

  • Bilgisayar Müh./Bilişim Sistemleri Müh./Yapay Zeka Müh./Yazılım Müh.  bölümleri  veya   Malzeme Bilimi ve Müh./Malzeme Müh./Metalurji ve Malzeme Müh./Seramik Müh./Makine Müh. bölümlerinden  mezun veya Biyokompozit Mühendisliği yüksek lisans derecesine sahip olmak
  • Lif ve Polimer Müh, Polimer Müh, Polimer Bilimi ve Teknolojisi, Tekstil Müh, Malzeme Müh, Malzeme Bilimi ve Müh, Metalürji ve Malzeme Müh, Kimya Müh, Malzeme Bilimi ve Nanomühendislik, Biyomühendislik, Fizik Müh ve Makine Müh, Kimya, Fizik, Biyoteknoloji, Gıda Müh, Nano-Bilim ve Nano Mühendislik bölümlerinin birinden lisans ve bu bölümlerin birinden veya Biyokompozit Mühendisliğinden yüksek lisans derecesine sahip olmak
  • Doktoraya devam eden öğrencilerin tez aşamasına geçmemiş olmaması

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Sazcılar Otomotiv Sanayi ve Tic. A.Ş.
Bursa
Son 1 Ay
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi
Bursa
16.06.2020
Türkiye
Bugün
KADIOĞLU MAKİNE SAN .TİC. LTD.ŞTİ.
Bursa, Bursa - Kestel
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Sazcılar Otomotiv Sanayi ve Tic. A.Ş.

Sazcılar, 1987 yılından beri Otomotiv, Raylı Sistemler, Makine & Tarım Ekipmanları sektörlerinde ana sanayilere geniş üretim kapasitesi ile cam elyafı takviyeli polimer (CTP) kompozit parçalar üretmektedir.

4'ü Bursa 1'i ise Sakarya'da olmak üzere 5 ana üretim tesisinde, 30.000 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmekte ve yaklaşık 800'den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. 10.000 Ton/Yıl CTP üretim kapasitesi ile Türkiye ve dünyada faaliyet gösteren, sektöründe lider OEM firmalarına hizmet vermektedir.

Kompozit sektörünün gelişmesindeki öncü adımları ve vizyoner düşünce yapısı ile Sazcılar sektöründe lider firmalar arasında yer alarak değer yaratmaya devam etmektedir.


Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları