TÜM BRANŞLARDA ÖĞRETMEN

  • 17.02.2024
  • 100 - 200

İş Tanımı

BİL EĞİTİM KURUMLARI;İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ VE KIBRIS İLİM ÜNİVERSİTESİ İŞ BİRLİĞİNDE GELİŞMİŞ PROGRAMLARI ,İNOVAKTİF EĞİTİM ANLAYIŞI İLE ÖĞRENCİLERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

TEKİRDAĞ ÇORLU BİL KOLEJİ KAMPÜSÜMÜZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TÜM BRANŞLARDAN ÖĞRETMEN ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Pedagojik formasyonu olan
Alanında en az 3 yıl deneyimi bulunan
Öğretmenlik mesleğini seven
Çalıştığı kurumu ileriye taşıma gayesine sahip
Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli
Diksiyonu düzgün
Öğretim metodları,sınıf yönetimi ders anlatım tekniklerine hakim
Takim çalışmasına yatkın
Yeniliklere ve gelişime açık

Özet Bilgiler

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Hafta
MODERN FEN BİLİMLERİ ANADOLU LİSESİ
Tekirdağ, Tekirdağ - Çorlu
Bugün
BAŞVUR
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Hafta
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları /Bahçeşehir Üniversitesi
Tekirdağ - Çorlu
Son 1 Hafta
BAŞVUR
CESAN EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Tekirdağ - Çorlu
Son 1 Hafta
BAŞVUR
ÇORLU BÜMED MEÇ OKULLARI
Tekirdağ - Çorlu
Son 1 Ay
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Ay
Kırklareli, Tekirdağ, Edirne
Son 1 Ay
BAŞVUR
Çerkezköy boğaziçivip
Tekirdağ - Çerkezköy
14.03.2024
BAŞVUR
Selçuk Morkan Akademi Kişisel Gelişim Kursu
Tekirdağ - Çorlu
29.02.2024
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.

      BİL Holding AŞ; 1994 yılında, toplumsal sorumluluklarının bilincinde, çağın değişen dinamiklerine hızla uyum gösteren, Türkiye'nin en büyük sermayesinin eğitimli insan gücü olduğuna inanan akademisyen ve iş adamlarının bir araya gelmesiyle kurulmuş ve BİL Holdingin ilk yapı taşlarından olmuştur. “Toplam kalite" politikasını özümsemiş ve hizmetleri ile kısa sürede birçok başarıya imza atmış olan BİL Holding AŞ, "kendi kendine yetebilmek" ve "eğitimden kazandığını yine eğitime yatırmak" ilkeleri ile hareket etmiş, istikrarla yürüdüğü bu yolda bünyesine yeni şubeler katarak faaliyet alanını geliştirmiş ve gereksinimleri doğrultusunda yatırımlarını sürdürmüştür. Bilimsel ve teknik alanlardaki tüm gelişmeleri toplam kalite anlayışı ile hizmet ve ürünlerine yansıtan Bil Koleji 24 Şehir de, 42 Kolej,   toplam 135  kademesi ile Türkiye genelinde gelişmiş programları, İnovatif  Eğitim anlayışı ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Holdingimizin maddi ve manevi destekleri ile kurulan "Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı’nın bünyesindeki öncü ve örnek meslek yüksekokulu "Anadolu BİL MYO" ve çağdaş "İstanbul Aydın Üniversitesi" ülkemizin eğitiminde ilklere imza atmaktadır.
       İlkokul, ortaokul ve liselerimizde Yenilikçi eğitim ile sevgi, saygı, hakkaniyet, bilim, hoşgörü ilkeleri ışığında öğrencilerimize demokratik ve çağdaş bir eğitim ortamı sunularak onların öz güveni yüksek, araştırmacı, yaratıcı, sosyal bireyler olarak yetişmelerini sağlayarak, öğrenciye özgü program sunmaktayız. BİL Koleji Okullarında yaparak-yaşayarak öğrenme ve tam öğrenme modelleri ile desteklediğimiz online programlar ile desteklenen “Hibrit Eğitim Modeli” uygulanmaktadır. BİL Koleji Okullarında öğrencilerimiz örgün ve uzaktan eğitimin harmanlandığı model ile geleceğin dünya vatandaşları olarak yetişirler.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları