Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

ROBOTİK VE KODLAMA ÖĞRETMENİ
KVA YAYINCILIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Hafta
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ
KVA YAYINCILIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Hafta
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
KVA YAYINCILIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Hafta
SINIF ÖĞRETMENİ
KVA YAYINCILIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Hafta
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
KVA YAYINCILIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Hafta
Firmanın Tüm İlanları

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

  • 12.02.2024
  • 200 - 500
KVA YAYINCILIK A.Ş. TÜRKÇE ÖĞRETMENİ İş İlanı

İş Tanımı

Koray Varol Akademi İstanbul Kağıthane Bölgesindeki okulumuzun büyüyen ve gelişen organizasyon yapısı içinde görevlendirmek üzere Türkçe Öğretmeni başvuruları kabul edilecektir.

Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun veya formasyona sahip,
  • Öğrenme ve öğretmeye heyecan duyan, yüksek motivasyon ve öz güven sahibi,
  • Alanıyla ilgili ulusal/uluslararası eğitim metotlarını ve eğitim teknolojilerindeki gelişmeleri takip eden, kullanabilen,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına ve disiplinler arası çalışmaya yatkın,
  • Eğitimde inovasyona inanan,

"İncelediğiniz ilan bir stajyer ilanıdır. Öğrenilen bilgi ve teoriyi profesyonel bir ortamda pratik uygulamalara çevirebilecek deneysel bir öğrenme metodu olan stajyerlik; mesleki ve teknik eğitim bölgelerinde yer alan meslek lisesi, meslek yüksekokulları ve lisans alanında öğrenim gören öğrencilere açılan stajyer iş ilanın amacı kazandıkları bilgi ve deneyimleri pekiştirmek, görev yapacakları iş yerlerindeki sorumluluklarını, ilişkileri, organizasyon ve üretim sürecini ve yeni teknolojileri tanımalarını sağlamaktır."

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

KORUNCUK /Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
Altur Turizm Servis ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

KVA YAYINCILIK A.Ş.

Koray Varol Akademi, uzun yıllar butik dershane olarak faaliyet göstermiştir. Koray Varol Okulları da öğrencilerin hedefledikleri liseleri kazanabilmesi adına nitelikli eğitim ilkelerini benimseyen felsefenin devamlılığı üzerine kurulmuştur. Çok sayıda öğrencinin hedefledikleri liseleri kazanmasını sağlayarak önemli başarılara imza atan dershane geçmişimizin getirdiği deneyim ve birikimler, Koray Varol Okullarının eğitim alanında daha güçlü ve gelecek nesillere değer katacak bir kurum kimliği kazanmasını zorunlu kılmıştır.

2010 yılında Butik Dershane ile yola çıkan Matematik Öğretmeni – Eğitim Uzmanı Koray Varol ve ekibi, zaman içinde daha çok çocuğa ulaşmak hedefiyle 2013 yılında yayıncılık hayatına başlamıştır. KVA Yayıncılık çatısı altında özellikle Lise Giriş Sınavlarına LGS yönelik, eğitim odaklı anlayışla yayın üreten markamız, içerik ve soru kalitesi ile ülke çapında eğitim uzmanlarının tercih ettiği kaynak yayınlardan biri olmuştur.

2016 yılında yayın hayatına giren KVA Çocuk ile okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine ulaşarak seçkin Türk yazarların kitaplarının yanı sıra yurt dışından getirdiği ödüllü birçok kitapla da milyonlarca çocuğun rehber içeriklerle tanışmasına aracı olmuştur.

9 yaşında bir öğrenci olan Zeynep Ekinci’nin yazdığı ve resimlediği “Bahçemizdeki Kirpi” kitabını yayımlayarak minik öğrencimizin potansiyel yeteneğini belgeleyen yayınevimiz kitap çeşitliliği ve sosyal sorumluluk alanında da kitapları ile hem ebeveynlerin hem de eğitimcilerin beğenisini kazanmıştır. Eski öğrencilerimizden Mekin Kutucular tarafından görme engelliler için Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği öğrencileriyle işbirliği halinde yazılan “Koku, Tat, His” kitabı sosyal sorumluluk projelerimizden biridir.

Bugüne dek yaptığımız okul ve kitabevi etkinlikleriyle birçok öğretmene, ebeveyne ve çocuğa ulaşan yayıncılık kimliğimizin getirdiği bakış açısı ve butik dershane tecrübemiz, bugün anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerinden oluşan Koray Varol Okulları bünyesinde yeni nesil eğitim modelleriyle sürdürülebilir başarı hedefleyen bir eğitim markasına dönüşmüştür.

Kendini geliştirmeye ve gelişime açık, Koray Varol Okulları Eğitim kadrosu Profesyonel Koçluk Eğitimi 1. Modül, Temel Yönetim Becerileri, Profesyoneller İçin Somatik Zekanın Kullanılması, Duygusal Zeka, Sanat Terapisi, Çözüm Odaklı Yaklaşım Eğitimi, Rekabet Üstü, Altı Şapkalı Düşünme Eğitimleri almıştır.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları