Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

BERGAMA UĞUR OKULLARI- MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Uğur Okulları
İzmir - Bergama
Bugün
KEŞAN UĞUR OKULLARI- MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Uğur Okulları
Edirne - Keşan
Bugün
Keşan Uğur Okulları- İngilizce Öğretmen
Uğur Okulları
Edirne - Keşan
Bugün
Çekmeköy Uğur Okulları- Sınıf Öğretmeni
Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Dün
Uğur Okulları Erzincan Kampüsü-Matematik Öğretmeni
Uğur Okulları
Erzincan
Dün
Firmanın Tüm İlanları

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

İstanbul Avrupa Yakası
 • 20.05.2019
 • 1000+
 • 7459 Görüntüleme
Uğur Okulları TÜRKÇE ÖĞRETMENİ İş İlanı

İş Tanımı

26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.
Uğur Okulları global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek, tüm çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak, problemlere karşı sonuç odaklı yaklaşımıyla gençlere örnek oluşturarak, yeni kuşakları “iyi insan olma” bilinciyle yetiştirerek öğrencilerini başarılı bir geleceğe hazırlamayı misyon edinmektedir. İnsani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 51 kampüs, 20 Anadolu lisesi, 1 anaokulu,4 ortaokul, 61 temel lise olmak üzere 137 okulu ile sürdürmektedir. 

2019-2020 Eğitim Öğretim  yılı için Uğur Okulları Kağıthane Anadolu Lisesi  -  Gaziosmanpaşa Tem Avrupa  kampüslerinde  görevlendirilmek üzere ''TÜRKÇE Öğretmeni” alınacaktır.Aranan Nitelikler


 • En az 2 yıl deneyimli
 • YKS konularına hakim
 • Esnek çalışma saatlerine uyumlu
 • Öğrenci ile iletişimi iyi
 • Soru çözümünde yetkin
 • Mesleğini seven 
 • Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun,
 • Pedagojik formasyon sertifikasına sahip,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DOĞA KOLEJİ
Türkiye
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar
Dün
KAVRAM ÖZEL EĞİTİM KURSU
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Dün
ATAKENT SINAV ETÜT
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Dün
SULTANGAZİ SINAV KURS
İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
KAVRAM ÖZEL EĞİTİM KURSU
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü, İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Dün
KAVRAM ÖZEL EĞİTİM KURSU
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi, İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi, İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi
Dün
KAVRAM EĞİTİM VAKFI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa, İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları