TÜRKİYE SINIRLARI İÇERİSİNDEKİ ŞANTİYELERİMİZE MAKİNE İKMAL BAKIM ŞEFİ ARANMAKTADIR.

  • 08.01.2021
  • 50 - 100
  • 1870 Görüntüleme

İş Tanımı


Firmamız bünyesinde devam eden  Elbistan/Kahramanmaraş dekapaj işinde ve Türkiye sınırlarındaki dekapaj şantiyelerimize atölye sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere makine mühendisi/teknikeri ve yardımcısı aranmaktadır. İlgili aday firmamızın iş makinaları ,kamyon ve diğer muhtelif araçların bakım-onarımlarının takibi süreçlerinden sorumlu olacaktır.

Aranan Nitelikler

- Üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun olmak
- Dekapaj , inşaat şantiyelerinde makine-ekipman bakım onarım işlerini yönetmek konusunda tecrübe sahibi olmak,
- Word, excel kullanmak,
- Ekip çalışmasına önem vermek,
- Toplam 150 adet iş makinesi(delici, ekskavatör, dozer ,greyder lastikli loder), kamyon ve muhtelif araçların bakım ,       onarım süreçlerini takip ederek gerekli raporlama yapabilme yeteneğine sahip olmak
- Aktif araç kullanabilen

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ASLAN YAPI VE TİCARET A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
ASLAN YAPI VE TİCARET A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
Ankara
Son 1 Hafta
A-PRO MÜHENDİSLİK İNŞ.TAAH.ELEKT.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Ay
ETKA MEKANİK ELEKT.TEKNİK MÜHSAN VE TİC.LTD.ŞTİ
Ankara
Dün
Aksu Madencilik Sanayi Elektrik Üretim Tic.A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
BOYUT MİMARLIK LTD.ŞTİ.
Ankara
Son 1 Ay
ROTA ZİNCİR SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Ankara - Sincan
30.11.2020
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZ-ESER İNŞ.TAAH.VE TİC.LTD.ŞTİ

Öz-Eser, yurt içinde devam eden inşaat ve madencilik faaliyetlerinin yanısıra, yurt dışı projelerini de artık önemli hedefler olarak görmektedir. Globalleşen dünyada sahip olduğumuz tecrübe, iş gücü imkanlarını kullanarak inşaat ve madencilik sektörüne  hizmet etmeye devam edeceğiz. Özeser, gelişen teknolojik imkanlardan maksimum faydalanarak, üretim ve maliyet hedeflerini gerçekleştirmektedir. Uyguladığımız ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile geçmişten bugüne gelinen düzenli büyümenin gelecekte de devamını sağlamak arzusundayız.

- ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri, ISO 14001  Çevre Yönetim Sistemi  şirketimizin kurumsal hizmet anlayışının sağlam temel taşlarını oluşturmaktadır. 

-Yurt içinde ve yurt dışında 1000‘e yakın  çalışanlarımızın eğitilmeleri sonucu işlerimizde oluşan riskleri minimize etme çalışmalarımız devam etmektedir. Bugüne kadar yapmış olduğumuz projelerde kaliteden ödün vermeden zamanında gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 25 yıllık deneyimimizle, dürüst ve güvenilir yapımızla yer aldığımız sektörlerde lider ve öncü firmalardan biri olmaya devam edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları