UĞUR OKULLARI BAYRAKLI KAMPÜSÜ -DANIŞMA GÖREVLİSİ

  • 17.01.2023
  • 500 - 1000
Uğur Okulları  UĞUR OKULLARI BAYRAKLI KAMPÜSÜ -DANIŞMA GÖREVLİSİ İş İlanı

İş Tanımı

Öğrencilerini hayallerindeki geleceğe hazırlayan Uğur Okullarının Tuzla Kampüsünde 2022-2023 Eğitim Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere Danışma Görevlisi alınacaktır.

Türkiye'nin Eğitim Gücüyüz!
İnsani değerlerle donatılmış, sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları olarak 52 ilde 112 okul ve 127 Kurs ile başarı geleneğimizi sürdürüyoruz.
Global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyip, tüm çalışmalarımızda kaliteyi ön planda tutarak, yeni nesilleri "iyi insan olma" bilinciyle yetiştiriyoruz.
Öğrencilerimizi başarılı bir geleceğe hazırlarken, 55 yıllık deneyimimizi bizimle bu misyonu paylaşan ekibimizle Türkiye'nin her noktasına taşıyoruz. 
Öğrencilerini hayallerindeki geleceğe hazırlayan Uğur Okullarının Bayraklı kampüsünde  2022-2023 Eğitim Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere DANIŞMA GÖREVLİSİ alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Veli, Öğrenci ve Ziyaretçilerin karşılanması
İdari katın asiste edilmesi,
Okulun iletişim kanallarının organize edilmesi,
Kurumsal iletişim departmanı ile koordineli çalışılması,
Günlük, haftalık, aylık iş takviminin takibinin yapılması,
Okul birimlerine gelen bilgilerin sisteme girilmesi ve süreç takibinin yapılması,
İletişim ve ikna yeteneğin güçlü olması,
Problem çözme gücüne sahip olması,
İş takibinde titiz davranması,
Tercihen okul deneyimi sahibi olması.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İzmir - Karşıyaka
Son 1 Ay
BAŞVUR
Telekomone Çağrı Merkezi TURKCELL SUPERONLINE
İzmir - Bayraklı
9.08.2022
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Yalova, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin(İçel), Muğla, Nevşehir, Adana, Antalya, Bolu, Bursa, Denizli, Gaziantep
18.10.2022
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
24.10.2022
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

UĞUR OKULLARI

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları