ULUSLARARASI BİR FİRMADA DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANI

  • 06.01.2021
  • 0 - 50
  • 728 Görüntüleme

İş Tanımı

Pazarlama hedefleri doğrultusunda dijital pazarlama stratejisinin hazırlanması, bütçelenmesi, uygulama adımlarının belirlenmesi ve koordinasyonun sağlanması,Google Ads ve Sosyal Medya reklamlarının yönetimi, optimizasyonu ve raporlanması,Dijital pazarlama stratejileri doğrultusunda fikirleri geliştirilmesi, düzenli olarak hazırlanması ve sunulması,Dijital pazarlamanın sonuçlarına yönelik verilerin düzenli takibi, analizi ve raporlanması, bu raporlamalar doğrultusunda gerektiğinde yeni planlamalar ve uygulama stratejilerinin geliştirilmesi,Sosyal medya kanallarının yönetilmesi, düzenli olarak takip edilmesi, bu platformlara özel fikir ve projeler geliştirilmesi,Sektördeki gelişmelerin düzenli olarak takip edilmesi ve raporlanması.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin İşletme, Halka ilişkiler ve Reklamcılık, Gazetecilik, Radyo -  Sinema ve Televizyon vb. bölümlerden mezun,Reklam ve Tanıtım, Medya ,Bilişim , Hizmet , Basım ve Yayın Sektörlerinde  en az 2 yıl deneyimli,Dijital pazarlama raporlama araçları (Google Analytics) ve MS Office (Excel ve PowerPoint) programlarına üst düzeyde hâkim,Raporlama ve Sunum becerisi yüksek,Dijital dünyadaki trendleri yakından takip eden, çalıştığı projelere uygulayabilen, yenilikçi,Google Ads (Adwords & Youtube & GDN), Facebook ve Instagram Ads alanında tecrübeli, ölçümleme, optimizasyon, raporlama ve bütçe yönetme tecrübesi olan,Dijital pazarlama projeleri geliştirmiş, web sitesi, dijital platformlar, sosyal medya ve mobil uygulamaların yönetiminde deneyimli ve bu kanallara özel pazarlama fikirleri üretebilecek ve uygulayabilecek,Reklam görselleri hazırlayacak düzeyde Photoshop, After Effect programlarını bilenWeb sitesi yönetimi,  İçerik yönetimi, operasyon, UI/UX tasarımı gibi temel süreçlere hâkim,Planlama ve organizasyon becerisi güçlü, sonuç odaklı, sorumluluk alabilen ve takım çalışmasına yatkın,

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

MESKENFİNANS GAYRİMENKUL YATIRIM ORGANİZASYON SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi
Bugün
Empatik İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara
Bugün
EUROZEN SAĞLIK HİZMETLERİ TURİZM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
PRATİK İNSAN KAYNAKLARI & İŞE ALIM
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
DENTEUROPA SAĞLIK HİZMETLERİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Bugün
SOMA KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Bugün
ÖZEL ERDEM HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Coldwell Banker BRIDGE
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. Ankara'nın kalbi Bahçelievler'de ELİT bir ofiste ELİT insanlarla bir arada çalışın.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları