Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

ATAŞEHİR'DE KENDİ İŞİNİZİ KURUN
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Bugün
COLDWELL BANKER REFERANS / GAYRİMENKUL DANIŞMANI
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Kendi geleceğini kendin planla!
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Bugün
COLDWELL BANKER REFERANS
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTER MİSİN?
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

ULUSLARARASI GAYRİMENKUL FİRMASINDA GAYRİMENKUL DANIŞMANI

  • 13.01.2021
  • 0 - 50
  • 1884 Görüntüleme

İş Tanımı

COLDWELL BANKER; uluslararası, güvenilir, yenilikçi ve kendini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 120 yıldır sürdüren, dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markasıdır.  

2013 yılında Türkiye'de hizmet vermeye başlayan COLDWELL BANKER, gayrimenkul sektörünün geleceğini değiştirerek hızla büyümeye devam etmektedir. Sektörün en büyük ve en güvenilir kurumlarından COLDWELL BANKER' IN FOCUS GAYRİMENKUL ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunulmaktadır.

Ofisimizin sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bursa Balat bölgesinde  bulunan gayrimenkul ofisimizde görevlendirilmek üzere "GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI" aranmaktadır.

Aranan Nitelikler


COLDWELL BANKER markasını en iyi şekilde temsil edebilecek,
Gayrimenkul sektörü ve satışa ilgi duyan, kendi işini yapmak isteyen ve işine yatırım yapabilecek,
Dinamik ve yüksek potansiyelli gayrimenkul sektöründe danışılan kişi olabilecek,
Eğitimler ve ofis oryantasyon süreci ile portföy bulma, tanıtım, alıcıya sunma ve satış aşamalarını kısa sürede öğrenip uygulayabilecek,
Yeni kişilerle tanışmaktan çekinmeyen,
Bilgisayar kullanabilen,
Özgüven ve vizyon sahibi,
Güzel konuşma ve ikna yeteneğine sahip,
Prezantabl,
Performansı ile orantılı maksimum kazanç hedefleyen,
İnsan ilişkileri kuvvetli,
Girişimci ruha sahip,
Eğitimli,konusunda uzman bir ekiple, keyifle çalışılabilecek geniş bir bölgede, modern, alt yapısı kusursuz bir ofiste çalışmak üzere ''Gayrimenkul Danışmanı Takım Arkadaşları '' Arıyoruz…

* Gayrimenkul Danışmanlığı için gereken eğitim ve oryantasyon süreci COLDWELL BANKER tarafından yürütülecektir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bursa, Bursa - Mudanya
Bugün
Bursa - Nilüfer
Bugün
Bursa
Bugün
Bursa - Nilüfer
Dün
Bursa - Nilüfer
Bugün
Bursa
Son 1 Ay
Bursa
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları