ÜRETİM PERSONELİ /MAKİNA OPERATÖRÜ

  • 21.06.2021
  • 50 - 100
  • 1484 Görüntüleme

İş Tanımı

İletken sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Dudullu Organize Bölgede bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere  ''Üretim Personeli ve depo personeli alınacaktır. Uzun Dönem çalışabilecek (Min 4 yıl) gerçekten işe ihtiyacı olan dürüst ve uyumlu adayların başvurularını beklemekteyiz.

Sadece Çekmeköy,Sarıgazi,dudullu,Taşdelen ve yenidoğan semtlerinde ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınacaktır.   

Sosyal Haklar: Asgari Ücret +Agi+ İkramiye(Aylık)+SGK+ Servis + Yemek + Kıyafet

Aranan Nitelikler

*Uzun dönem çalışabilecek ( Minimum 4 yıl-sözleşme yapılacaktır)
*Üretim bölümünde vasıflı,vasıfsız olarak çalışacak ve İşi öğrenebilecek (makina operatörü olarak çalıştırılacak)
*3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
*Üretime ait araç ve ekipmanların kullanımına özen gösterecek,
*İş güvenliği ve hijyen kurallarına önem veren, uygulayabilen,
* Vardiya Saatleri: Sabah 08 - 16.00  Akşam:16.00-24.00 Gece: 24.00-08.00
* Lise, Teknik Lise ve/veya Meslek Lisesi Mezunu veya ön lisans mezunu
* Vatani görevini tamamlamış veya Askerlikle ilişkisi olmayan 
* Adli sicil kaydı olmayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Not: Forklift ehliyeti olan adaylar depo için değerlendirlecektir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

FORBI LABORATUAR SİSTEMLERİ DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası
11.06.2021
BANTEX ENDÜSTRİYEL YAPIŞTIRICILAR SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
04.06.2021
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Anadolu Yakası
29.04.2021
BENZER TÜM İLANLAR

ALPKE METAL İLETKEN ELEKTRİK SAN. TİC. A.Ş.

-2010 yılında, İstanbul’da kurulan ALPKE A.Ş. ; Bakır , Alüminyum iletken üretimi ve izolasyonu konularında hizmet vermektedir. Şirketimiz ticari faaliyetlerine Joint-Venture olarak başlamış, 2013 yılı başında şirketin tüm hisselerini devralarak konumunu güçlendirmiştir.

-Yine aynı yıl 1979 yılından beri İzoleli Bakır ve Aluminyum iletken üretimi konusunda faaliyet gösteren Kale Ticaret Bobinaj San. Tic. Ltd. Şti.‘ ni tüm ekipman ve personeli ile devralarak pazar payını ve üretim kapasitesini arttırmıştır.

-İzoleli Bakır ve Alüminyum iletken üretimi konusunda tailor-made çözümler ile müşterilerine avantajlı alternatifler sunan şirketimiz, teknik altyapısını ve üretim kadrosunu geliştirerek ürün kalitesinde Avrupa’daki rakiplerinin kalitesini yakalamayı hedeflemiş ve bunu kısa sürede başarmıştır.

-Trafo sektörünün artan talepleri doğrultusunda yeni makine yatırımları yapmaya devam etmekteyiz. Yapmış oılduğumuz kalite geliştirme ve kalite kontrol yatırımları ile IEC, DIN, TSE ve müşterimizin özel şartnamelerine uygun üretim yapabilmekteyiz. Bünyemizdeki test laboratuarlarında, imalatını yaptığımız tüm ürünleri test ederek ürün kalitesini müşterilerimize belgelendirmekteyiz. Test raporlarındaki değerler doğrultusunda müşterilerimize %100 doğru veriler aktararak, teknik hesaplamalarında kolaylık sağlayabilmekteyiz. Kuruluşumuzdan itibaren ilkeli, dürüst ve kaliteli üretim anlayışlını benimseyerek kısa sürede kaliteli ürün teslimatını kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız.Üç kıtada 20’nin üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirerek, ürün kalitemizi yurt dışında da kabul ettirmiş bulunmaktayız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları