Uşak Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Uşak
  • 7.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1091 Görüntüleme
enuygunbakıcı Uşak Çocuk Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Uşak - Merkez ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Uşak merkez de 3 kişilik bir aileyiz. 3 yaşındaki kızımız ile ilgilenecek, ailemizden birisi gibi olacak, güvenebileceğimiz, aklı başında bir çocuk bakıcısı arıyoruz. Karı - koca gün içerisinde evde olmuyoruz. Gelen kişi çocuğumuzun yiyebileceği yemekleri yapabilmeli ve gün içerisinde onunla vakit geçirebilmeli. Kalan vakitlerinde de yüzeysel ev toparlaması falan yapabilir. Sabah 08. 30 ile akşam 18. 00 arası çalışacak. 6. 500 tl maaş ile pazar günü izin vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Uşak - Merkez
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Armoni İnsan Kaynakları ve Danışmanlık
Türkiye
17.12.2022
Amerikan Kültür Derneği Kids Anaokulları (AKD KIDS ANAOKULLARI)
Uşak
Son 1 Hafta
Uluslararası Montessori Vakfı Eğitim Kurumları
Uşak
Son 1 Hafta
British Culture Fine Arts
Uşak
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları