Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

UZMAN ÇEVRE MÜHENDİSİ (BİOGAZ VE ANAEROBİK PROSES TECRÜBELİ)

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu
  • 05.11.2020
  • 100 - 200
  • 8332 Görüntüleme

İş Tanımı

Yurtiçi ve Yurt Dışı projelerimizde görev alacak Uzman, ekip lideri çalışma arkadaşı arayışındayız.
Endüstriyel Atıksu prosesleri ile ilgili görev alacak olan adayın, Anaerobik Reaktör sistemlerini bilen; Biogaz ekipman, enstrüman ve projelerine hakim olması beklenmektedir. 
Çeşitli şantiyelerde hem kurulum hemde işletme dönemlerinde saha ekibine destek vereceği gibi; proses dizayn noktasında da teknik destek sağlaması istenmektedir.
Saha işi olmadığı dönemlerde yeni işler için firma ziyaretleri gerçekleştirecek ve İstanbul merkez ofiste kalınacaktır.
İşin bir parçası olan yeni potansiyel işlerle ilgili yapılan teknik ofis çalışmalarına katılarak ekibe estek vermesi istenecektir.

Aranan Nitelikler

* Min 5 yıllık mezun
* Endüstriyel Atıksu proses bilgisi olan.
* Tercihen Anaerobik Reaktör ve BİOGAZ tecrübesi olan.
* En az 3 Anaerobik Reaktör ve/veya Biogaz sistemi yapım ve/veya devreye alma süreçlerinde çalışmış.
* Projelendirme süreçlerine hakim.
* Akıcı İngilizce konuşabilen.
* Tercihen Çevre mühendisi ancak farklı mühendislik dallarından mezun özellikle biogaz ve anaerobik reaktör tecrübesi olan.
* Erkek adaylar için Askerlik yapılmış,
* Seyehat engeli olmayan
* Autocad kullanabilen

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ACAR PATENT MARKA FIKRI HAKLAR KALITE YÖN.SİST.EĞT.DAN.LTD.STI.
İstanbul Avrupa Yakası
20.12.2020
Serra Mühendislik
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Son 1 Hafta
TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş.
İzmir, Türkiye
Dün
Ege Gökmen OSGB
Türkiye
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Karaelmas İş Sağlığı Ve Güvenliği San.Tic.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli
Son 1 Ay
ACAR PATENT MARKA FIKRI HAKLAR KALITE YÖN.SİST.EĞT.DAN.LTD.STI.
İstanbul Avrupa Yakası
24.03.2021
DÖNÜŞÜM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DAN.EGT.YZLM.MÜH.ORG.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
23.06.2020
BENZER TÜM İLANLAR

Hazar Arıtım Proje ve İnş.Taah.San.Tic.A.Ş.

-Hazar AŞ, 1986 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Firmanın bir parçası olduğu Hazar Grup, sadece Türkiye'de değil; Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan ve Gürcistan gibi birçok ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir kuruluştur.

-Hazar Grubun başlıca çalışma alanları Hazar Arıtım ile su arıtma sistemleri, Sanmar Enerji, Netcom Elektronik ve Telekomünikasyon firmaları ile güç elektroniği, telekomünikasyon, inşaat, endüstriyel makine ve ekipman sektörleridir.

-Hazar Arıtım, İstanbul Taksim'de yönetim ofisi, Tuzla Organize Deri Sanayi Bölgesinde 6000 m² proje ofisi, laboratuvarı, üretim alanları ve deposu ile Perpa’da toptan satış ofisi ve cep deposu ile İstanbul’da her iki yakada üç lokasyonda müşterilerine ve çözüm ortaklarına hizmet vermektedir. Ayrıca firmamızın Tuzla Deri ve Endüstri Serbest Bölgesinde şube ve deposu bulunmaktadır.

-Hazar Arıtım, proje dizayn ve mühendislik hizmetlerini deneyimli satış ve mühendis kadrosu ile müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca Türkiye genelindeki 150’den fazla müşteri ve bayii ağıyla su arıtma alanındaki en büyük ekipman tedarikçilerinden biridir, birçok uluslararası markanın Türkiye temsilcisidir.

-Hazar Arıtım, teknik servis, su numunelerinin ücretsiz analiz edildiği tam teçhizatlı laboratuvarı ve mühendislik danışmanlık hizmetleri ile müşterilerine katma değer sağlamaktadır. 

-Firma, tüm operasyonlarını ISO 9001:2000 Standartları dahilinde yürütmektedir. Ayrıca çevre teknolojileri ve su arıtma konularında yurtiçi ve yurtdışı seminerler, fuarlar ve organizasyonlara katılım sağlayarak, konu ile ilgili son yenilikleri yakından takip etmektedir. 

-Hazar Arıtım, bir sosyal sorumluluk projesi olarak, toplumun su ve suyun faydaları konusunda daha fazla bilinçlenmesini amaçlamıştır. Bu konuları derinlemesine işleyen “Bir Damla Su” kitaplarına sponsor olmuştur.

Misyonumuz;
  • Su Arıtımında, en etkili ve uygun teknolojileri kullanarak, ekipman & sistem tedariklerimiz ve projelerimizle, ülkemiz ve çevre bölgelerimizin arıtım ihtiyaçlarına en etkin ve ekonomik çözümleri üretmektir.Amacımız böylece ülkemiz ve dünya su kaynaklarının daha verimli şekilde değerlendirilmesine katkıda bulunmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları