V3 ERP Proje Sorumlusu Finans & Muhasebe Uzmanı

 • 08.06.2021
 • 50 - 100
 • 1813 Görüntüleme

İş Tanımı

       

                   Verimsoft Yazılım Nebim Yazılım Gold İş Ortağıdır. Hedeflediği sektörlerde büyük perakende zincirleri ve üretim yapan şirketlere Nebim V3 ERP satışı, uygulama ve Satış sonrası destek hizmetleri vermektedir.

                    Verimsoft yazılım aynı zamanda WMS(Depo Yönetim Sistemleri)  ve B2B yazılımları geliştirmektedir. Müşteri ve çalışanları ile uzun süreli ilişkiler kurmakta olan Verimsoft Yazılım 2023 yılı sonuna kadar  ERP uygulama alanında Türkiyedeki lk 5 firmadan biri olmayı hedeflemektedir.

                    2021 yılında büyümesini devam ettiren Verimsoft Yazılım gelişen iş potansiyeline uygun olarak,  Muhasebe & Finans & E-Dönüşüm konularında, tecrübeli adayları, Nebim V3 ERP projelerinde görev alacak, ERP Danışmanı pozisyonunda başlamak üzere şirketimize davet ediyoruz.

                    Temel nitelikleri taşıyan adaylara işe alımdan sonra Nebim V3 eğitimleri verilecektir. ERP proje danışman adaylarının özellikle, Müşterinin iş süreçlerinin analiz edilmesi, dokümantasyon, eğitim verilmesi, destek verilmesi konularında çalışacaktır. Adayların öğrenmeye açık, takım çalışmasına önem veren, iletişimi kuvvetli , müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek niteliklerde olması beklenmektedir.

                    Proje Danışmanlarının Muhasebe & Finans ile ilgili tüm analiz, uyarlama ve uygulamalardan sorumlu olmak,  Son kullanıcı Eğitim desteği vermek, Dokümantasyon hazırlama temel işleri olacaktır.

Aranan Nitelikler

 • Muhasebe Departmanında en az 3 yıl görev almış.
 • E-Defter, E-fatura,E-Arşiv uygulamalarını kullanmış
 • Muhasebe Beyannamelerini hazırlamış yada hazırlanmasına yardımcı olmuş
 • Banka, Çek/senet, Kasa, Fatura modüllerini kullanmış
 • Tercihen Maaş Bordro ve sabit kıymet işlemlerini gerçekleştirmiş 
 • Tercihen Perakende Sektöründe çalışmış
 • Yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
 • Esnek çalışma sürelerine sahip

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Verimsoft Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Dün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Verimsoft Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.

Verimsoft  sektörel uzmanlığı ile birlikte KOBİ'lerde iş verimliliğini yazılım uygulamaları ve danışmanlık hizmetleri ile artırmaktadır.
İş birliği içinde bulunduğu firmalara danışmanlıkhizmetleri vererek verimliliğni artırmak,bu firmaların gerek kendi pazarlarında, gerekse dünya boyutunda büyümelerini sağlamak ve başarılarına katkıda bulunmaktadır.  
Nebim Çözüm Ortağı Gold  olarak V3 ERP yazılımları satış,destek,proje,danışmanlık hizmetleri ve kendi geliştirdiği B2B,Sahada Satış,Shift Yönetimi, WMS gibi uygulamalarının satış ve projelerini gerçekleştirmektedir.
Türkiyede önemli bir müşteri potansiyeli olan şirketimiz son yıllalrda MENA(Middleeast-North Africa) bölgesinde de projeler yapmaktadır. Büyümesini bu bölgede sürdüreyi  hedeflemektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları