Veri Kalitesi Uzmanı

 • 06.03.2021
 • 0 - 50
 • 936 Görüntüleme
Ela Quality Resort Hotel Veri Kalitesi Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

Ela Quality Resort Hotel'de iş ve yazılım süreçlerini analiz edip Bilgi Teknolojileri departmanın kontrolünde işletmenin veri haritasını belirlemek.

Aranan Nitelikler

Antalya Belek’ te  bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort  Hotel için “ Veri Kalite Uzmanı ” takım arkadaşı aramaktayız. 
 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Mühendislik, İstatistik veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun)
 • Yazılım süreç analizi, yazılım gereksinimi belirleme, dökümantasyon, test seneryoları geliştirme ve koordine etme çalışmaları yapmış.
 • SQL veri tabanı bilgisine sahip, ve kalitesi konusunda çalışmalar yapabilen
 • Kullanılan uygulamalar arasındaki entegrasyonların iyileştirilmesi konusunda analizler yapabilen
 • SSRS raporları geliştirebilenİş süreçlerini analiz edip, uygulamaların daha etkin kullanılmasını sağlayacakyeni uygulma veya modüllerin devreye sağlıklı alınabilmesi için iş süreçlerini takip edebilecek
 • Tercihen turizm sektöründe deneyimli
 • Temsil ve iletişim yönü güçlü
 • Ekip çalışmasına  yatkın

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Pegas Turizm Otel AŞ
Antalya
Dün
DAİMA HOTELS
Antalya - Kemer
Son 1 Hafta
Crowne Plaza Antalya
Antalya
08.02.2021
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Antalya
Dün
Türkiye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Özak Global Holding A.Ş.

ÖZAK GLOBAL,
1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları